ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Babolat Propulse All Court Erkek Çocuk Tenis Ayakkabısı Grey/Aero

2.499,99₺

Babolat Propulse AC Junior Tenis Ayakkabısı

Propulse AC Junior, desteği ve yumuşak konforu vurgulayan, tenise özel ayakkabı arayan genç oyuncu için iyi bir seçimdir. Tıpkı model aldığı yetişkin versiyonu gibi, bu daha küçük versiyon, keskin agresif hareketler sırasında ayaklarınızı koruyan sentetik malzemelerden yapılmıştır. Dayanıklı kauçuk dış taban, her kort zemininde uzun süre dayanacak ve performans gösterecek şekilde üretilmiştir.

Özellikleri:

  • Üst: Sentetik malzemeler her yönde hareket için iyi bir rahatlık ve destek sağlar.
  • Orta taban: Kompressor teknolojisine sahip EVA orta taban, ayak altında mükemmel yastıklama ve destek sunar.
  • Dış taban: Dayanıklı ve her kort zemininde performans gösteren özel bir sırt desenine sahip Michelin kauçuk dış taban.

Teknolojileri:

  • Michelin Taban: Michelin kauçuk bileşimi, son 15 yıl ve sonrasında değerini kanıtlamıştır. Tenis ayak çalışmasının aşırı taleplerini karşılamak için tutuş ve dayanıklılığın harika bir kombinasyonunu sunar.
  • Kompresör Sistem: Olağanüstü şok emilimi için topuğun altına yerleştirilmiş TPR (Termo Plastik Kauçuk) boru sıkıştırma sistemi.
  • OrthoLite: Köpük bileşiminin özellikleri, OrthoLite® kalıp kesim iç tabanın olağanüstü rahatlık, nefes alabilirlik ve dayanıklılık sağladığı anlamına gelir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.