ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Babolat Propulse Fury 3 Clay Court Erkek Tenis Ayakkabısı Grey/Aero

5.000,00₺

Babolat Propulse Fury 3 Clay Tenis Ayakkabısı

Propulse'un bilinen desteğini ve dengesini alan Babolat Propulse Fury 3 Clay'e yapılan bu güncelleme, yastıklamayı iyileştirir ve daha da fazla dayanıklılık ekler. Ortholite konforlu köpük iç tabanlara ek olarak orta tabandaki EVA köpüğünün artmasıyla, oyun testçilerimiz ayağın altında daha rahat ve yumuşak bir yastıklama buldu. Tabana bir takviye plakası eklenirken, 360 derecelik uyum ayağın yerinde sabitlenmesine yardımcı olur. Üst kısmın orta tarafı ek koruma sağlar ve Bağcık sistemi bağcıkların sürüklenmeye maruz kalmasını önler. Tam zikzak dış taban, kil kortlarda dayanıklılığı ve tutuşu en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için Michelin'in birinci sınıf kauçuk formülünden yapılmıştır.

Özellikleri:

  • Destek: Taban, ayaklarınızı yastıklı ve korumalı hissettiren rakipsiz destek sağlamak için tamamen elden geçirildi. Dinamik şekil, daha hızlı hareket edebileceğiniz ve en cüretkar şutları oynayabileceğiniz anlamına gelir.
  • Konfor: Propulse Fury'nin üst kısmı, olağanüstü konfor ve yüksek dayanıklılık için üretken bir desene sahip koruyucu bir poliüretan kaplamaya sahiptir. Entegre dil (360° Uyum) ayağınızı yerinde tutar ve hayal edebileceğinizden daha rahattır.
  • Dayanıklılık: Her kort yüzeyi için özel bir tür kauçuktan yapılmış bir taban oluşturmak için Michelin ile birlikte çalıştık. Propulse Fury tabanı daha kalın bir kavrayışa sahiptir ve bu da onu tüm ürün yelpazemizde en dayanıklı stil haline getirir.

Teknolojileri:

  • OrthoLite® İç Taban: Ayağın şeklini alacak şekilde kalıplanmıştır. Köpük bileşiminin özellikleri olağanüstü konfor, nefes alabilirlik ve dayanıklılık sağlar.
  • Michelin Premium Taban: Michelin Premium kauçuk şimdiye kadar geliştirilmiş en dayanıklı bileşimdir. Tenis ayak çalışmasının aşırı taleplerini karşılamak için artırılmış direnç ve optimum kavrama sunar.
  • Kprx-2: Tüm topuk bölgesi, herhangi bir pozisyonda şokları emmek için daha az sertliğe sahip EVA köpüğü ile korunmaktadır

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.