ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

BIRDIEJAY GROWTH MINDSET NOTEBOOK

439,00₺

Growth Mindset Notebook, hayatınızın her alanına uyarlayabileceğiniz büyüme odaklı bakış açısını benimsemenize ve karşılaştığınız zorluklara farklı bir gözle bakmanıza yardımcı olmak için tasarlandı.

Büyüme odaklı bakış açısı, yolculuğumuzda karşılaştığımız zorluklara bizi geliştiren ve büyümemize yardımcı olan araçlar olarak bakmak anlamına geliyor. Growth Mindset Notebook ile sınırlarımızı zorlamadan gelişim yolculuğumuzda ilerleyemediğimizi hatırlayacaksınız. 

Kendimizi konfor alanından çıkmak için hazır hissettiğimizde, hayatın karşımıza çıkardığı engeller ile sınanmak sınırlarımızı zorlayacak ve “büyümek” dediğimiz kabuk değiştirme evresini de beraberinde getirecek. Olmak istediğimiz versiyona evrilirken, değişim duraklarımız her ne kadar zorlayıcı ve yorucu gözükse de bu kabuk değiştirme evresini deneyimlemek bizi ileriye taşıyacak.

Yolculuğunuz boyunca ilerledikçe, defterinizdeki temsili kişisel gelişim ağacınızın sizinle beraber büyüdüğünü göreceksiniz. Bazı durumlarda gözlemlenemez olan büyüme evresi fidandan ağaca dönüşüme tanık oldukça somutlaşacak ve şu ana kadar geldiğiniz yolu size hatırlatacak. Her büyümenin başka bir büyümeye gebe olduğunu hatırlatması için 4 farklı büyüme evresi ile karşılaşacağınız bu defterde bir dağın zirvesinin başka bir dağın eteği olduğuna şahit olacaksınız. Aynı zamanda özenle seçtiğimiz mesajlarla bu yolculukta yalnız olmadığınızı hatırlamanızı ve kendinizi daha güçlü hissetmenizi umuyoruz.

Teknik Özellikler:

Growth Mindset Notebook yazma keyfini artırmak için 110 gr. birinci hamur kağıt kullanılarak üretildi.

Ayrıca kapaklar için sert mukavva kullanılarak kullanım ömrünün maksimize edilmesi sağlandı.

Genişlik: 22 cm, yükseklik: 16 cm, derinlik: 1 cm.

Bu üründe iade ve değişim yapılmamaktadır.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.