ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Jack Wolfskin Feldberg 3IN1 Kadın Su Geçirmez Outdoor Mont black

12.499,99₺

Jack Wolfskin Feldberg 3IN1 Outdoor Mont

Neredeyse tamamen geri dönüştürülmüş sentetik elyaftan üretilen FELDBERG 3IN1 ceket sıcak tutar, işlevseldir ve sürdürülebilirdir. Sportif dış ceket, esnek TEXAPORE ECOSPHERE PRO'dan yapılmıştır. Bu kumaş su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilirdir. Suya dayanıklı fermuarlar yağmura karşı ekstra koruma sağlar. İki el cebi ve bir göğüs cebi ile hareket halindeyken küçük temel eşyaları elinizin altında tutabilirsiniz. Rüzgar geçirmez ve su geçirmez iç ceket, sıcak, neme dayanıklı sentetik elyaf dolguya sahiptir. Ceket 2 parçaya ayrılabilir. Polar ceketi ayrı olarakta kullanabilir, diğer 3IN1 ürünleri ile birleştirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Su geçirmezlik seviyesi: 20.000 mm, nefes alabilirlik seviyesi: 15.000 g/m²/24 saat
  • Su geçirmez fermuarlar
  • Ağırlık: 910 g (M beden)
  • 3'ü 1 arada ceket
  • Su geçirmez, rüzgar geçirmez
  • Hızlı kurutma
  • Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış
  • Nefes alabilir
  • bluesign® sertifikalı

Teknolojiler:

bluesign® PRODUCT logosu, güvenli tekstiller , çevre dostu üretim ve kaynakların sorumlu kullanımı anlamına gelir .

bluesign® sistemi, çevreye ve sağlığa zararlı maddeleri üretim sürecinin en başından itibaren hariç tutar. Süreçteki tüm adımlar bağımsız kuruluşlar tarafından kapsamlı bir şekilde izlenir. Bu, çevre dostu ve güvenli üretimin yanı sıra kaynakların kullanımı, tüketicinin korunması, su ve hava emisyonlarının yanı sıra işyeri güvenliği ile ilgili en yüksek standartları sağlar.

Nefes alabilen, geri dönüştürülmüş yüksek performanslı hava koşullarına karşı koruma malzememiz.

İki kat daha fazla nefes alabilir ve daha da iyi bir su sütununa sahiptir: %100 polyesterden üretilen tamamen geri dönüştürülmüş TEXAPORE ECOSPHERE PRO membran, hava koşullarına karşı koruma ihtiyaçlarınız için sürdürülebilir bir seçenektir ve üretimi için daha az CO2 gerektirir.

TEXAPORE ECOSPHERE PRO ile özellikle zorlu mücadeleler ve hava koşulları için en uygun şekilde hazırlanırsınız. Tamamen rüzgar geçirmez, son derece su geçirmez ve son derece nefes alabilir. Dış malzeme, membran ve astar tamamen geri dönüştürülmüştür.

Yüksek derecede aşınma konforuna sahip rüzgar geçirmez malzememiz

TEXASHIELD teknolojisi öncelikle esnek yumuşak kabuklu ürünler için kullanılır, ancak aynı zamanda hafif yalıtkan giysi ve rüzgar kabuklarının dış malzemelerinde de bulunur.

TEXASHIELD PRO %100 rüzgar geçirmez, yüksek oranda su geçirmez ve nefes alabilirdir ve soğuğa ve rüzgara karşı etkili bir şekilde korur. 3 katmanlı malzeme esnektir, hareket özgürlüğü sağlar ve ilave iç katmanı sayesinde yalıtım sağlar.

Geri dönüştürülmüş ve yeniden kullanılmış malzemelerden yapılmış elyaf yalıtımımız.

Kuş tüyü için sentetik, su geçirmez alternatifimiz. Isıtıcı sentetik elyaf yalıtımı, orta düzeyde bir çatı katına sahiptir, son derece nefes alabilir ve çabuk kurur.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.