ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Jack Wolfskin Nature Mountain Erkek Tişört golden yellow

799,99₺

Jack Wolfskin Nature Mountain T-shirt

Kumaş geri dönüştürülmüş polyester ve bambu viskozdan yapılmıştır ve tene yakın hoş bir his verir. Geleneksel boyama yöntemlerine göre çok daha az su ve çok daha az kimyasal kullanan çevre dostu FUTURE DYE işlemimiz kullanılarak boyanmıştır. Bu teknolojinin bir diğer avantajı da kumaşın solmaz olmasıdır, yani yıkama ile renk solmaz.

Ürün Özellikleri

  • Nefes alabilir
  • Esnektir
  • Hafif ve yumuşaktır
  • Geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilmiştir
  • SINGLE JERSEY NATURE FUTURE DYE: solmaz, sürdürülebilir boyama teknolojisine sahip geri dönüştürülmüş polyester ve viskon kumaş
  • Malzeme: %70 Polyester, %30 Viskon

Teknolojiler

  • Future Dye: Tekstil üretiminde yenilikçi bir boyama işlemi olan FUTURE DYE sayesinde boyama daha sürdürülebilir hale geliyor . Geleneksel boyama, ya eğrilmiş ipliğin ya da gerçek kumaşın boya ve bol su ile boyanmasını içerir. İplik veya kumaş (liflerin üzerindeki rengi sabitlemek için) su, boya ve kimyasal karışımı içeren kaplara yerleştirilir ve ardından fazla boyayı ortadan kaldırmak için durulanır. FUTURE DYE, renkli bir elyaf üretmek için renkli granülleri plastik granüllerle karıştırarak çalışır.
    Tasarruf: Suda %50-70 , kimyasal artı enerjide %70-80 . Sonuç, uygun şekilde boyanmış bir ipliktir – UV ışınlarına dayanıklı ve solmaz

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.