ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Jack Wolfskin Passamani Down Erkek Outdoor Montu hedge green

9.999,99₺

Jack Wolfskin Passamani Down Outdoor Montu

Yüksek teknoloji ürünü Passamani Down ile hava değişikliklerine hazırlıklı olun. Daha ılıman sıcaklıklarda bir taban katmanının üzerine veya sert bir ceketin altına orta katman olarak giyebilirsiniz.

Rüzgar geçirmez ve su itici PERTEX QUANTUM kabuk kumaş geri dönüştürülmüş poliamidden yapılmıştır ve yalıtım dolgusu RDS sertifikalı, yüksek doldurma gücü HyperDRY tüyüdür. HyperDRY down özel olarak emprenye edilmiştir, bu nedenle nemliyken bile termal özelliklerinden hiçbirini kaybetmez.

Katlanabilir boyutunu küçültmek için ceket kendi cebinde saklanabilir. Yüksek boyun soğuktan koruma sağlar.

Özellikler:

  • Ağırlık: 390 g (M beden)
  • Modelimiz 189 cm boyunda olup M beden giymektedir
  • bluesign® sertifikalı
  • Yeşil Düğme sertifikalı

Teknolojiler:

Jack Wolfskin tarafından kullanılan tüm kaz tüyü RDS'ye uygun olarak Control Union CU882660 tarafından onaylanmıştır.

Yoğun naylon malzeme: Kuş tüyü veya sentetik elyaflarla doldurulmuş hafif yalıtımlı ceketler için ideal dış malzeme

İnce ağ örgüsü onu rüzgar geçirmez hale getirirken son derece nefes alabilir, yumuşak ve esnek kalır. Özellikle işlenmesi kolay, sağlam, pürüzsüz sentetik liflerden yapılmıştır.

Naylon iplikler, mini petek yapısında dokunarak ağır hizmet kullanımına dayanabilecek yırtılmaz, dayanıklı bir kumaş oluşturur. Ultra ince malzeme özellikle aşınmaya karşı dirençlidir, hafiftir ve bakımı son derece kolaydır. PFC içermeyen DWR su yalıtımı, hafif yağmur ve karı iter, bu da malzemenin hızla kuruması anlamına gelir.

Bu özelliklerle, PERTEX® QUANTUM kumaşı, altındaki yalıtımın tam çatıyı korumasını sağlar - bu da tam olarak dış giyim ve ekipmanlarına yönelik talepler için gerekli olan şeydir.

bluesign® PRODUCT logosu, güvenli tekstiller , çevre dostu üretim ve kaynakların sorumlu kullanımı anlamına gelir .

bluesign® sistemi, çevreye ve sağlığa zararlı maddeleri üretim sürecinin en başından itibaren hariç tutar. Süreçteki tüm adımlar bağımsız kuruluşlar tarafından kapsamlı bir şekilde izlenir. Bu, çevre dostu ve güvenli üretimin yanı sıra kaynakların kullanımı, tüketicinin korunması, su ve hava emisyonlarının yanı sıra işyeri güvenliği ile ilgili en yüksek standartları sağlar.

Bir bluesign® ÜRÜNÜ, en az %90 bluesign® sertifikalı tekstillerden ve %30 bluesign® sertifikalı aksesuarlardan, yani fermuarlar, düğmeler vb. gibi küçük bileşenlerden oluşur.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.