ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Jack Wolfskin Queenstown Texapore Kadın Outdoor Deri Çizme phantom

6.599,99₺

Jack Wolfskin Queenstown Texapore Outdoor Deri Çizme

Hva koşullarına karşı mükemmel koruma sağlayan su geçirmez, süper sıcak tutan, yüksek kesimli, süet deri bir bottur. Yüksek performanslı yalıtım, -30 °C'ye kadar olan ısı düşüşlerinde ayaklarınızı sıcak tutar ve son derece nefes alan, sürdürülebilir şekilde üretilen TEXAPORE ECOSPHERE membran, botu tamamen su geçirmez hale getirir.

Sağlam tutuşlu taban iyi bir denge sağlar ve burun ve topuktaki deri takviye, ayaklarınız için ek koruma sağlar.

Yan fermuar, botun giyilip çıkarılmasını kolaylaştırırken, baldırın arkasındaki ayarlanabilir toka rahat bir uyum sağlar. QUEENSTOWN TEXAPORE, sade ve sade görünümü ile kış kıyafetlerinizle iyi bir uyum sağlar.

Özellikler:

  • Su geçirmezlik seviyesi: 20.000 mm, nefes alabilirlik seviyesi: 15.000 g/m²/24 saat
  • Ağırlık: 1150 g/çift (4 Beden)
  • Deri çizme
  • Su geçirmez
  • Emin tutuşlu dış taban
  • Nefes alabilir
  • %100 PFC içermez
  • Yan fermuar

Teknolojiler:

Nefes alabilen, geri dönüştürülmüş yüksek performanslı hava koşullarına karşı koruma malzememiz.

İki kat daha fazla nefes alabilir ve daha da iyi bir su sütununa sahiptir: %100 polyesterden üretilen tamamen geri dönüştürülmüş TEXAPORE ECOSPHERE PRO membran, hava koşullarına karşı koruma ihtiyaçlarınız için sürdürülebilir bir seçenektir ve üretimi için daha az CO2 gerektirir.

TEXAPORE ECOSPHERE PRO ile özellikle zorlu mücadeleler ve hava koşulları için en uygun şekilde hazırlanırsınız. Tamamen rüzgar geçirmez, son derece su geçirmez ve son derece nefes alabilir. Dış malzeme, membran ve astar tamamen geri dönüştürülmüştür.


Ayakkabılar için termal koruma malzememiz

TEXAWARM, ayakkabı modeline ve ayakkabının giyildiği yere bağlı olarak -20 / -30 / -40°C'ye kadar düşük sıcaklıklar için önerilen termal performansı garanti eder.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.