ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Jack Wolfskin Troposphere Insulated Erkek Su Geçirmez Outdoor Montu night blue

8.699,99₺ 11.600,00₺

Jack Wolfskin Troposphere Ins Outdoor Montu

Son derece işlevsel Troposphere, gelişmiş hareket kabiliyeti için esnek bir dış kumaşa sahip, son teknoloji, yalıtımlı, sert kabuklu bir cekettir. TEXAPORE PRO kumaşı ayrıca ceketi rüzgar geçirmez ve su geçirmez ve son derece nefes alabilir hale getirir. PRIMALOFT BLACK RISE dolgu, sıcaklık düştüğünde sizi sıcak tutacaktır. Neme dayanıklı, geri dönüştürülmüş sentetik elyaftan oluşur. Ceket, üç dış cep ve bir iç cep ile donatılmıştır.

Özellikler:

  • Su geçirmezlik seviyesi: 20.000 mm, nefes alabilirlik seviyesi: 15.000 g/m²/24 saat*• rüzgar geçirmez
  • Ağırlık: 830 g (M beden)
  • Kış ceketi
  • Su geçirmez, rüzgar geçirmez
  • Nefes alabilir
  • Havalandırma fermuarları
  • Geri dönüştürülmüş sentetik elyaf yalıtımlı
  • Kapüşonlu
  • bluesign® sertifikalı
  • Yeşil Düğme sertifikalı


Teknolojiler:

PrimaLoft® yalıtım ve kumaşlar: sıcak - kuru - yumuşak - dayanıklı

Kuş tüyüne sentetik bir alternatif: Esas olarak polyesterden yapılmış ultra ince, doğal olarak su itici elyaflar, sıcaklığı düzenler ve konfor ve esenliği garanti eder.

İnce, yumuşak PrimaLoft® elyaflar, birçok yıkamaya ve çok çeşitli aktivitelerden kaynaklanan streslere dayanabilen, özellikle dayanıklı bir sentetik elyaf dolgusu oluşturur.

Lifler, diğer sentetik yalıtım malzemelerine göre önemli ölçüde daha ince olduğundan, daha küçük sıkıştırılabilmelerinin yanı sıra daha fazla hava depolayabilirler. Bu nedenle, kuş tüyü benzeri dolgu esas olarak ceketleri yalıtmak için kullanılır.

bluesign® PRODUCT logosu, güvenli tekstiller , çevre dostu üretim ve kaynakların sorumlu kullanımı anlamına gelir .

bluesign® sistemi, çevreye ve sağlığa zararlı maddeleri üretim sürecinin en başından itibaren hariç tutar. Süreçteki tüm adımlar bağımsız kuruluşlar tarafından kapsamlı bir şekilde izlenir. Bu, çevre dostu ve güvenli üretimin yanı sıra kaynakların kullanımı, tüketicinin korunması, su ve hava emisyonlarının yanı sıra işyeri güvenliği ile ilgili en yüksek standartları sağlar.

Nefes alabilen, yüksek performanslı hava koşullarına karşı koruma malzememiz

TEXAPORE PRO malzemesi, zorlu koşullarda ve yüksek performans talepleriyle gerçekleştirilen zorlu açık hava etkinlikleri için güvenilir hava koşullarına karşı koruma sağlar.

Tıpkı temel TEXAPORE CORE kumaşı gibi, garantili su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar. Ayrıca, bu yüksek performanslı hava koşullarına karşı koruma daha da dayanıklıdır, iki kat daha fazla nefes alabilir ve yağmura karşı daha da etkili koruma sağlar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.