ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Opinel No 12 Tırtıklı Katlanır Bıçak Renkli

889,00₺

Opinel No 12 Tırtıklı Katlanır Bıçak

No.12 Tırtıklı Katlanır Bıçak tasarımında benzersizdir ve mükemmel bir katlanır ekmek bıçağı yapar. Sert somunları ve büyük meyve ve sebzelerin sert kabuklarını dilimlemek için ideal olan tırtıklı paslanmaz çelik bıçak, kayın ağacı sapın içine katlanarak bıçağın dış mekan kullanımı için saklanmasını ve taşınmasını kolay ve güvenli hale getirir.

5 Parça Yörük Aşçılık Seti

Beş parçalı Nomad Cooking Kit , seyir noktasında hızlı pikniklerden kamp alanınızda hazırlanan tam öğünlere kadar açık havada harika bir yemek hazırlamak için ihtiyacınız olan maceraya hazır bir ekipmandır. Kit, bir No.12 Tırtıklı Katlanır Bıçak (ekmek veya sert kabukları kesmek için mükemmel), bir No.10 Tirbuşon Bıçağı (şarap ve peynir pikniği için mükemmel!), bir No.06 Katlanır Soyucu (ihtiyacınız olduğunda kullanışlı olur) içerir akşam yemeği için sebzeleri soyun), 8 "x 5" kesme tahtası ve kitin tüm parçaları için katlanır bir taşıma çantası görevi gören bir mikrofiber temizlik bezi.

Tek Kullanımlık Çatal Bıçağı Bırakın

Picnic+ çatal bıçak takımı , hareket halindeyken yemek ve kampta yemek pişirmek için akıllı ve dayanıklı aksesuarlardır. Nomad Cooking Koleksiyonumuzun bir parçası olan tek kullanımlık çatal bıçak takımlarını atabilir ve Picnic+ setimiz ile değiştirebilirsiniz. Yürüyüş, hafta sonu piknikleri veya sadece günlük öğle yemekleri için mükemmel olan Picnic+ seti, çatalı ve/veya kaşığı yerinde tutmak için No.08 katlanır bıçağımızdaki Virobloc® güvenlik halkasını kullanır.

Her Yerde Yemek İçin

İster günübirlik bir deniz yolculuğuna çıkıyor olun, ister ülkeyi boydan boya geziyor, kamp ateşinin yanında akşam yemeği hazırlıyor olun, ister sadece yürüyüş ortasında bir atıştırmalık molasına ihtiyacınız olsun, Nomad koleksiyonu sizi her yerde takip edecektir. Hafif ve çok yönlü olacak şekilde özel olarak tasarlanan Nomad koleksiyonu, açık havada yemek yemeyi kolaylaştıracak bir dizi üründen oluşur!

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.