ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Grace Opal Pants NAVY

17.999,99₺

Phenıx Grace Opal Kayak Pantolonu

Digenite Thermo yalıtımı, üstün sıcaklık ve ısı tutma için Thunderon® fiber içerir. Digenite Thermo yalıtım, gözle görülemeyen Kızılötesi Işınların (Kısa ve Uzun) Bakır Işığı (Güneş Işığı ve diğer Işık) içeren bir seramik kompozittir.
Doğal güneş ışığından ve vücut enerjilerinden ekzotermik bir ısı üretimi ile ısı üretir ve bu ısıyı korur. Digenite Thermo malzemesi, ısı üretmek için bu elektrik dalgalarını emer.
Dahası, Thunderon® Digenite Thermo, güçlü anti-mikrobiyal ve statik elektriği minimize etme özelliklerine sahiptir. Daha iyi performansınız için daha yüksek hareket kabiliyeti ve esnekliği artıran 4 yönlü Streç kumaşı sunuyoruz.
Bu 4 yönlü Streç kumaş, koleksiyonları size üstün silüet ve maksimum hareket kabiliyeti sunmamızı sağlar.

Özellikler:

  • Su ve rüzgar geçirmez
  • Nefes Alabilir kumaş
  • Tamamen bantlanmış dikişler
  • Her yöne esneyebilen strech kumaş

Teknolojiler:

  • Su Geçirmezlik: 20.000mm(20 metrelik su basıncına karşı dayanıklı)
  • Nesfes Alabilirlik: 10.000gr/m²/24 saat(1m² kumaştan 24 saatte atılan ter/ su buharı miktarı)
  • Thunderon® Digenite Termo: Digenite Thermo yalıtımı, üstün sıcaklık ve ısı tutma için Thunderon® fiber içerir. Digenite Thermo yalıtım, gözle görülmeyen Kızılötesi Işınlar (Kısa ve Uzun) içeren Bakır Işığı (Güneş Işığı ve Diğer Işığı) içeren seramik bir kompozittir. Doğal güneş ışığından ve vücut enerjilerinden ekzotermik ısı üretimi sağlar ve bu ısıyı muhafaza eder. Digenite Thermo malzemesi, ısı üretmek için bu elektrik dalgalarını emer. Ayrıca, bu Thunderon® Digenite Thermo, güçlü anti-mikrobiyal ve statik elektriği en aza indirgeme özelliklerine sahiptir.
  • 4 yönlü Esneme: Maksimum Hareketlilik ve Üstün Siluet için, Esneme Daha iyi performansınız için daha yüksek hareket kabiliyetini ve esnekliği artıran 4 yönlü Esneme kumaşı sunuyoruz. Bu 4 yönlü Streç kumaş, size üstün siluet ve maksimum hareket kabiliyetine sahip koleksiyonlar sunmamızı sağlar.
  • Ergonomik Dizayn: Ar-Ge Merkezi tarafından özenle desenlenen Phenix'in ergonomik tasarımlı kayak giysileri maksimum hareket özgürlüğü sağlar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.