ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Quiksilver Rekiem Premium Erkek Güneş Gözlüğü XMKM Matte Black/M G G P

2.599,99₺


Quilsilver Rekiem Premium Erkek Gözlük

Hem tarz hem de kalitenin bir arada olması mümkün! Quiksilver Rekiem Premium Güneş Gözlüğü ile kalitenin ve tarzın iplerini elinizden bırakmayın! Bu gözlük eşsiz görünümü ve hayatınızın her safhasında, şehirde, doğada, kampta, plajda yada tatilde farketmeksizin gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Grilamid Çerçeve

Grilamid sınıfları, bileşimleri nedeniyle yarı kristal poliamid sınıflarının mükemmel özelliklerini benzersiz bir şekilde birleştiren amorf termo-plastiklerdir. Ayrıca normal bir gözlüğe istinaden 12 kat daha dayanıklıdır.

Grilamid TR'nin temel özellikleri şunlardır:

  • Yüksek şeffaflık
  • Kimyasal direnç
  • Düşük yoğunluklu
  • Düşük nem emilimi
  • Eğilme mukavemeti
  • Yüksek ısıya dayanıklılık

Grilamid, çeşitli mükemmel özellikleri bir araya getiren, granül formunda şeffaf bir polimerdir. Bu ürün, malzemenin modifikasyonu yoluyla belirli özellik gereksinimlerine ulaşılabilecek şekildedir. Sınırsız olanaklara sahip asil bir polimerdir.

Mineral Cam

Çevre dostudur. Çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Her Mineral lensi, kum ve soda külü gibi toksik olmayan doğal malzemelerden yapılır. Uzun ömürlerinin sonunda, sonsuz bir şekilde geri dönüştürülebilirler. Halihazırda doğal olan çizilme direncini ve dayanıklılığını artıran termal olarak sertleştirilmiştir. Ayrıca netlik kontrolü için taşlanmış, parlatılmış ve hassas şekilde test edilmişlerdir, bu da onları %100 optik olarak kullanışlı hale getirir. Mineral camdan daha iyi bir lens malzemesi düşünmek zordur. Standart taç camın yarısı ağırlığında ve iki katı dayanıklılıkta hibrit cam, benzersiz netlik sağlayarak onu mükemmel bir lens malzemesi haline getirir. Silika kumu, kireç taşı ve soda külü gibi saf elementlerin bir karışımı olan mineral cam, doğal olarak doğrudan topraktan elde edilir. Mineral cam (ve yapıldığı her şey) hem insanlara hem de hayvanlara zararsızdır ve %100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR. Hassas öğütülmüş mineral cam, bozulmadan en üst düzeyde görüş sağlar ve dünyadaki en kararlı cam malzemesidir. Mineral Cam, gezegendeki en çizilmeye dayanıklı lens malzemesi olarak kabul edilmektedir. Mineral cam, kalıcı lens tonlarında oluşturulur ve herhangi bir lens malzemesi arasında en kararlı renk kontrastını sağlar. Mineral lensleri asla zamanla eğilmez, soyulmaz veya solmaz.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.