ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rebuwo Halter Plaka Bumper Plaka Ağırlık Plakası 10kg

1.199,99₺ 1.560,00₺

Rebuwo Halter plaka, sporcuların güç antrenmanlarını desteklemekve ağırlık kaldırma egzersizlerini daha etkili hale getirmek amacıylakullanılan önemli bir ekipmandır. Bumper, halter çubuklarına eklenen diskşeklindeki ağırlık olup sporculara çeşitli yük seviyelerinde antrenman yapmaesnekliği sunar. Halter plakaları, genellikle farklı ağırlıklarda mevcuttur.Sporcular antrenman programlarını düzenlerken ihtiyaçlarına uygun ağırlıklarıseçerek performanslarına göre egzersiz yapabilirler. Güç ve dayanıklılıkartışını hedefleyen sporcular gelişimlerini seviye seviye arttırabilirler.

Bumper plakalar, halterin kontrolsüz bir şekilde yere bırakılma riskiniazaltarak kazaları minimuma indirir. Ayrıca, plakaların antrenman sırasındagüvenli bir şekilde haltere takılması önemlidir.

Halter plaka takımı, fitness dünyasında önemli bir rol oynar ve güçantrenmanlarını daha etkili, güvenli ve kişiselleştirilebilir hale getirir.Sporcular, hedeflerine ulaşmak için bu esnek ve kullanışlı ekipmanı antrenmanrutinlerine dahil ederler.

Rebuwo Halter plaka takımları, evde veya spor salonlarında çeşitliantrenmanlarda kullanılabilir. Hem halterle yapılan temel kuvvet egzersizleri,hem de halter plakalarını kullanarak yapılan izole hareketlerle geniş birantrenman yelpazesi sunarlar. Yüksek kalite kauçuk ile yüksek kalite malzemedenüretilen Bumper ile uzun yıllar verimli çalışmalar yapabilirsiniz.

NOT: Bar ve aksesuarlar dahil değildir. Tek Plaka şeklinde gönderimyapılmaktadır.ÖZELLİKLER

İç Malzeme: Dökme Demir

Dış Kaplama: Kauçuk

Orta Göbek : Paslanmaz Çelik

Delik Çapı: 5cm

Plaka Kalınlığı: 5,5cm

 

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.