ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Cobra Unisex Tırmanış Ayakkabısı Turuncu

3.032,10₺ 3.369,00₺

 
 La Sportiva Cobra Unisex Tırmanış Ayakkabısı

LA SPORTIVA COBRA UNISEX TIRMANIŞ AYAKKABISI

La Sportiva Cobra’nın gözü Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda! Hassasiyeti, rahat kalıbı ve çeşitli kaya türlerindeki rahat kullanımıyla iç mekan boulder antrenmanları ve kayada yapılan dayanıklılık tırmanışları için mükemmel bir seçenek. İnce orta tabanı sayesinde hassasiyet ve sürtünmeden taviz vermeden, keskin kenarlarda gereken desteği sağlıyor. Giyim kolaylığı, üstün konfor, hassasiyet ve hamlelerdeki kesinlik bu devrimsel tırmanış ayakkabısının karakteristik özellikleri.

Ürün Özellikleri

Üst Katman:İçi astarlı süet deri
Astar: Yok
Orta Taban: 0,8 mm LoSpoFlex sadece ön kısımda
Taban: Vibram® XS Grip2 3,5 mm
Ağırlık: 420 gr (çifti, 39 numara için)

Artılar

+ Her ayak tipine mükemmel uyum sağlayan tek parça astarsız deri.
+ Parmakların mükemmel bir hassasiyet ve tutunuma sahip olmasını sağlayan özel orta taban
+ Tırmanışta maksimum performans için parmak kısmında dikişsiz üst yüzey.
+ Ön kısımda kauçukla desteklenmiş elastik burun koruması olağanüstü ayak desteği sağlar.
+ Renklendirme için deriye uygulanan PermaTan tabaklama yöntemi sayesinde sayesinde, yoğun terlemede bile üst yüzeyin renkleri ayağa geçmez ve ayakkabı rengini daha uzun süre korur.

 

 
 
 La Sportiva Cobra Unisex Tırmanış Ayakkabısı

KullanIlan Teknolojİler

 
Vibram xs 2 grip

XS GRIP 2

Boulder ve lider tırmanış alanlarında dünya şampiyonluğuna sahip birleşimin doğal evrimiyle ortaya çıkan XS Grip 2, XS grip'in üstün tutunuş karakterini daha yüksek bir noktaya taşırken, daha hassas bir destek ve form dayanıklığı sunuyor. Tavsiye edilen kullanım; saf sürtünmenin öncelikli ihtiyaç olduğu tımanış koşulları. Disiplinler: boulder ve lider tımanış, yapay ve kaya zeminler Her koşuşda mükemmel tutuş
 
Skala

SKALA

Sertlik

Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1'den 5'e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir.

Tarak Genişliği

1'den 5'e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliğ belirtilmiştir.

Hassasiyet

Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1'den 5'e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteniği belirtilmiştir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.