ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

SPIDER CLEAR/BLACK/BLACK

790,00₺

Arena Spider Yüzücü Gözlüğü

Yüzücü gözlükleri için en iyi şekilde sonuç almayı etkileyen çok fazla faktör vardır. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak üretilmiş olan Spider Yüzme Gözlük yüzerken sizi başka bir şeylere odaklanmak zorunda bırakmaz. Yüzerken pek çok kasınız çalışır ve yüzmek en yorucu spor dallarından birisidir. Buna bağlı olarak o esnada sizi rahatsız eden başka bir şey olmamasını istersiniz. Spider Yüzücü Gözlüğü, yumuşak dokusu ile kullanım esnasında sizi sıkmaz. Burun kısmı ayarlanabilir ve istediğiniz kadar sıkıp, yüzerken size sorun yaratmasının önüne geçebilirsiniz. Her yaştan yüzücü kullanabilir. Hem yetişkin hem de çocuklar için rahat bir kullanıma sahip olan Spider Yüzücü Gözlüğü, yüze direkt uyum sağlar. Buhar yapmaz özelliği sayesinde yüzme keyfinizin tadını çıkarırsınız. Kolay kullanımı ve kayışının rahat bir şekilde ayarlanabiliyor olması, çocukların kullanması sırasında da sorun yaşanmamasını sağlar.

Ürün Özellikleri

  • Hızlı ve kolay ayarlamalar yapmak için pratik bir tek kayışa ve kullanışlı arka klipse sahiptir
  • Yüzerken en iyi netlik için dayanıklı sert lensler ve tam konfor, mükemmel uyum için çift yoğunluklu contalar bulunmaktadır
  • Sıfır sızıntı, sıfır buğulanma ve UV koruması için tasarlanan bu hidrodinamik tasarım suda zahmetsizce kayar
  • Yoğunlaştırılmış dolgunluktaki gövdesi yüze mükemmel olarak uyar ve konfor sağlar
  • Burun kısmı esnektir ve yüzün şekline uyum sağlar
  • Kayışı kolay ayarlanabilir
  • Malzeme: %50 Silikon, %40 Polikarbonat, %10 Polyester

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.