ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Babolat Boost Rafa Tenis Raketi NO COLOUR

4.600,00₺

Babolat Boost Rafa Tenis Raketi

Babolat Boost Rafa için hafiflik ve manevra kabiliyeti, Pure Aero'nun temel sarısını tamamlamak için İspanyol bayrağının kırmızısı, kili temsil etmek için turuncu ve onun için dürüstlüğün ve bütünlüğün rengini temsil eden mor. Boost, eğlence için oynamaya öncelik veren amatör oyuncular için mükemmeldir. İster başlangıç seviyesinde olun, ister tenise yeniden başlayın veya oynaması kolay, etkili bir çerçeve arıyorsanız, Boost sizin için yapıldı. Doğrudan Rafael Nadal'ın raketinden ilham alan Rafa desteği, bir şampiyonun rahatlığıyla şut atmanıza, şut atmanıza ve as yapmanıza olanak tanır. İhtiyacınız olan şey, tutması kolay ve oyununuzu geliştirmek için daha fazla güç üretmenize yardımcı olacak bir raket. Boost Aero raketi bu düşünceyle özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan ekstra gücü sunan bir karbon fiber raket.

Ölçüler:

  • Uzunluk: 27inç
  • Kafa Sıze: 104inç (660cm²)
  • Kordajlı Ağırlığı: 260gr
  • Stıfness: 70RA
  • Kordaj Deseni: 16x19
  • Malzeme: Grafit

Özellikler:

  • Güç: Ekstra gücü üretmenize yardımcı olacak bağışlayıcı ama duyarlı bir raket. Yeni yerleşimi, 16/19 ip deseni ve 104 sq. inç başlığı sayesinde, daha önce hiç olmadığı kadar güçlü vuruşlar yapabileceksiniz.

Teknolojiler:

  • Woofer: Woofer teknolojisi Babolat'a özeldir. Çerçeveyi ve telleri etki ile etkileşimli hale getiren ilk teknolojidir. Top ve teller arasındaki temas süresi %25 artar. Başka bir deyişle, daha fazla kontrolü garanti eder ve yüksek bir rahatlık hissi sağlar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.