ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Babolat Rpm Blast 12M Tenis Raketi Kordajı APPLE GREEN

730,00₺

Babolat Rpm Blast Tenis Raketi Kordajı

Babolat, Rafael Nadal, Andy Roddick, Jo Wilfied Tsonga ve diğer birçok Babolat Ekibi üyesi tarafından seçilen yeni RPM Blast ile spin kavramını yeniden tanımlıyor. Topun keçesini daha iyi kavramak için ipin şekli sekizgendir. Yüzey, topun daha iyi dönmesini sağlayan ve vuruş sonrasında kordajların doğal konumlarına dönmesini kolaylaştıran Çapraz Bağlı silikonla kaplanmıştır. Yüksek yoğunluklu Co-Polyester yapı, tellerin tepkisini artırarak patlayıcı vuruşlara olanak tanır.

  • Uzunluk: 12M
  • Yapı: Polyester Mono Filament

Özellikleri:

  • Kontrol: RPM ailesi kordajlarımızın güçlü tepkisi, tüm şutlarınızda doğruluk elde etmeniz ve topu sahada tutmanız için mükemmel bir kontrol sağlar.
  • Dayanıklılık: Ko-polyester bileşiği RPM ailemizi çok dayanıklı monofilamentler haline getirir. Zamanla kordaj performansı bekleyen ağır vuruşçular için idealdir.
  • Spin: Yüksek yoğunluklu ko-polyester içeren sekizgen yapı, topa olağanüstü bir dönüş katar ve olağanüstü bir dönüş sağlar.

Bileşim:

  • Ko-Polyester: Ko-polyester; netliği, tokluğu, darbe dayanımı, kolay işlenmesi,thermoform kolaylığı, ısı direnci ve darbe direnci gibi performans özellikleri sağlar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.