ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Burton Multipath 60L Expandable Duffel Bag Çanta TRUE BLACK BALLISTIC

4.300,00₺

Burton Multipath 60L Genişletilebilir Çanta

Yolda veya tatilde, bu yolculuğa uygun spor çantayla birden fazla gün içinde paketlenebilirlik ve taşıma seçenekleri elde edin. Yol gezilerinden kamp görevlerine, Burton Multipath 60L Genişletilebilir Çanta, aşırı bir teçhizat yükünü kolayca taşır. Yola hazır dayanıklı malzemelerle konfor ve rahatlık, çok yönlü ve sağlam tek bir çantada bir araya geliyor. Sap, kolay taşıma için yastıklı sırt çantası kayışlarına dönüşür. Suya dayanıklı, muşamba astarlı alt kısım, iç kısmı kirden ve ölümcül kirden korur. Ekstra saklama kolaylığı için, katlanır kapak, uzun yolculuklarda çantanın toplam hacmini artırmak için genişler.

Özellikler:

  • 60 litre hacmindeki bu spor çanta, teçhizatın yoğun olduğu hafta sonları ve bir haftalık seyahatler için doğru boyuttadır. Su geçirmez muşamba astarlı taban, eşyalarını kuru tutar ve birkaç fermuarlı cep küçük eşyalarını kolayca bulmanı sağlar.
  • Bir roll-top girişi, birimi çevirmenize veya biraz daha fazla malzemeyi sıkıştırmak için fazladan alan oluşturmanıza olanak tanır.
  • Taşıma Seçenekleri: Taşıma kolları ve dolgulu omuz askıları, taşıma seçenekleri sunar.
  • Bluesign® onaylı malzemeler, üretim sırasında insanlar ve gezegen üzerindeki etkiyi azaltır.
  • Boyutlar: 26 inç x 14 inç x 11 inç /66 cm x 35 cm x 29cm
  • Ağırlık: 2,7 lb / 1,22 kg
  • Hacim: 60L

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.