ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Erkek Zeytin Derisi Vegan Çapraz Çanta Siyah

699,99₺

Zeytin Derisinin Hikayesi

Dünyanın en yaşlı ağacı olarak bilinen zeytin, uzun zamandır yeniden doğuş ve gençleşme ile ilişkilidir. Biyolojik atıkları işleyerek üretilen deriyle koleksiyon hazırlıyor, hem gerçek hem de suni deriye daha iyi bir alternatif sunuyoruz Dünyanın farkındalığının arttırılması ve iyileştirilmesine yardımcı olmak amacıyla zeytin endüstrisin den çıkan atıklara yeniden hayat veriyoruz.

Zeytin'in endüstriyel atıkları işenerek elde edilen maddelerden vegan deri kumaş elde edilerek sürdürülebilir doğa dostu koleksiyonla karşınıza çıkıyoruz

Ağırlıklı olarak zeytin endüstrisinden elde edilen bio atıklardan üretilen, %100 vegan ve sürdürülebilir bitki kaynaklı yeni nesil bir malzemedir.

%94'e kadar karbon emisyon azalmasıyla beraber koleksiyonda uçtan uca yaklaşımımızla doğayı, tarımı ve diğer endüstriler, çevresel faydalarımızı ikiye katlıyor. Atık ürünlerini geri dönüştürerek ve besleyerek zeytin endüstrisini destekliyoruz ve üretim döngüsüne geri döndürüyoruz.

Deri endüstrisinin karbon emisyonunu dengeler, hakiki ve sentetik deri alternatif sunuyoruz, bunu karşılığında zararlı kimyasalların ve malzemelerin kullanımını azaltmaktadır.

Pamuk 52%,Poliester 10%,Poliüretan 38% Manken Bedeni: Göğüs: 89 Boy: 1,85 Basen: 94 Bel: 75

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.