ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Salomon Phantasm Kadın Yol Koşu Ayakkabısı Grape Wine/Quail/Purple Heather

4.344,53₺

Salomon Phantasm Yol Koşu Ayakkabısı

Salomon markasına ait Phantasm koşu ayakkabısı , koşarken size maksimum memnuniyet sağlayacaktır. Dar tasarımı ve şok emilimi sayesinde pürüzsüz yüzeylerde daha hızlı koşular için uygundur.

Energy Surge orta taban, anında geri tepme tepkisi için hafif ve esnek EVA ve Olefin köpükten yapılmıştır. Energy Blade , en yüksek hızlarda bile dengeyi ve hıza yumuşak geçişi garanti eder.

Yenilikçi ayakkabı, kayaklardan ilham alan bir ters kambere sahiptir. Hafifçe şekillendirilmiş orta taban, adımlarınızı yönlendirmeye yardımcı olur ve size yolda yüzüyormuşsunuz hissini verir. Road Contagrip teknolojisi, bu ayakkabıya sert yüzeylerde tutuş ve dayanıklılık sağlar.

Ayağa uyum ve stabilitesi, aramid elyaftan yapılmış üst patentli Matryx teknolojisi ve görünür olmasa da, ancak onun sayesinde ayağınızı tabandan bağcıklara kadar güvenilir bir şekilde saran SensiFit işlevi ile sağlanır. Kalıplı EVA iç taban, ayağın doğal şeklini taklit eder.

  • Nötr ayak yapısı için uygndur
  • Teknoloji:Contagrip®, Sensifit™
  • Ağırlık (g): 193

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.