ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Arena Air-Soft Yüzücü Gözlüğü BLUE-CLEAR

869,99₺

Arena Air-Soft Yüzücü Gözlüğü

Silikonlu tasarımıyla suyun gözle temasına engel olmaktadır. Modern çizgileri ve şık tasarımıyla gün boyu esnek bir kullanım sunar. Göz çevresi ve yüz anatomisi için uyumlu etkiye sahiptir. Air-Soft unisex beyaz yüzücü gözlüğü, profesyonel bir yüzücü deneyimi için özenli bir tasarımla, modern kullanım etkilerini yaşatacaktır.

UV korumalı Air-Soft unisex beyaz yüzücü gözlüğü, ince cam ve silikonlu kayış özelliği sunar. Silikonun verdiği esneklik, yüzde sıkma yapmadan, su yüksekliğine ve yüzme stiline bağlı olmadan kullanımda sınırsız bir etki bırakacaktır. Gözün çevresine uyumlu, su geçişini engelleyen hatları, klorlu ve klorsuz su için uyumlu modellerdir.

  • Buğu ve buhar yapmayan cam özelliğiyle net görüş için idealdir.
  • Özel silikon tasarımla sıkma ve tahriş yapmaz.
  • UV korumasıyla zararlı ışınların önüne geçerek, göz sağlığına dikkat eder.
  • Gün boyu konforlu bir kullanım, ideal performans sağlar.
  • Özel yüz anatomisine uyumlu, ayarlanabilir kayış özelliği sunar.

Air-Soft Unisex Beyaz Yüzücü Gözlüğü Modern Tasarım

Modern tasarım, gün boyu su sporlarında tarz görünümüyle de dikkat çekmektedir. Özenli tasarımın sağladığı, Unisex çizgiler silikonlu yapının tahrişsiz olmasını sağlayacaktır. Etkili bir kullanım için gün boyu yanınızda olacak olan modern hatlarıyla, suyun şeffaflığını daima yaşatacaktır. Su altı maceraları için özel dizayn edilmiştir.

50% Polycarbonate, 30% Thermoplastic Rubber, 20% Silicone

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.