ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Arena Air-Speed Mirror Yüzücü Gözlüğü YELLOW COPPER-SILVER

1.549,99₺

Arena Air-Speed Mirror Yüzücü Gözlüğü

Hidrodinamik özelliği, yoğunluklu silikon gövdesi, kolay ayarlanabilen kayışı ile ekstra konfor sunan Air-Speed Mirror yüzücü gözlüğü, günlük yüzme antrenmanları için tasarlandı. Tüm yüz tiplerine karşı rahat ve hassas bir uyum sergileyen yumuşak gövdesi, ayarlanan burun köprüsü, antifog kaplama ve UV güneş ışınlarından koruması ile hidrodinamik bir profil ve ekstra konfor sunan yüzücü gözlüğü; dayanıklı sert lensleri ile de hem kadın ve hem de erkekler için unisex olarak üretildi. Aynalı özelliği ile her zaman cool görünüm elde etmeye destek olan yüzücü gözlüğü, yüz anatomisine ve göz yapısına göre ayarlanabilen özelliktedir. Gözlere tam oturan ve bu sayede su sızıntısının önüne geçen gözlük, antifog özelliği sayesinde buğulanmaz ve su altında net görünüm sağlar. Burnu tahriş etmemesi için özel tasarlanan burun köprüsü ise Air-Speed Mirror unisex yüzücü gözlüğü, alternatif seçenekler arasında ilk sırada yer almasını sağlar. UV güneş ışınından koruması ile hidrodinamik tasarımına ek olarak şık ve tarz görünüşü ile ilginin üzerine yoğunlaşmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

  • Yüzerken en iyi netlik için dayanıklı sert lensler ve tam konfor, mükemmel uyum için çift yoğunluklu contalar bulunmaktadır
  • Sıfır sızıntı, sıfır buğulanma ve UV koruması için tasarlanan bu hidrodinamik tasarım suda zahmetsizce kayar
  • Yoğunlaştırılmış dolgunluktaki gövdesi yüze mükemmel olarak uyar ve konfor sağlar
  • Burun kısmı esnektir ve yüzün şekline uyum sağlar
  • Özel silikon çerçeveyle yüzün şeklini alacaktır
  • Uzun süreli kullanımlar için idealdir
  • Göz çevresinde baskı uygulamaz, silikon hatlar su geçişini engeller
  • Malzeme: %50 Polikarbonat, %30 Termoplastik Kauçuk, %20 Silikon

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.