ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Dunlop FX 500 Tenis Raketi ORJİNAL

8.999,99₺

Dunlop FX 500 Tenis Raketi

Yeni Dunlop FX 500 raketi ile hız, güç ve rahatlıkla vurun, agresif oyunculara ağır bir topa vurmak için gereken araçları verin. 2023 için bu yeni seri , yeni bir tasarıma ve daha esnek bir profile sahip olup , kola önceki modellere göre daha yumuşak ve daha rahat tepki verir. Dunlop ayrıca tel hareketini daha da artırmak için rondela sistemini yeniden tasarlayarak daha fazla güç ve konfor sağladı. Önceki modeller gibi, bu padel raketi de diğer malzemelere göre önemli ölçüde daha yüksek geri tepme özellikleri sunan süper elastik ve süper hafif bir malzeme olan Sonic Core Infinergy'den yararlanır.

FX 500 , topu tempo ve spin ile yüklemek isteyen agresif oyuncular için idealdir. 11,3 ons dizilmiş olan bu raket sadece orta seviye oyuncular için uygun değildir, aynı zamanda hızlı bir seçenek isteyen daha gelişmiş top forvetlerini cezbedebilir. FX 500 Tour ile karşılaştırıldığında, bu raketin biraz daha büyük bir kafası ve daha kalın bir kirişi vardır. Sonuç olarak, biraz daha fazla güce sahiptir, ancak yine de iddialı hedefleme için yeterli hassasiyete sahiptir. 2023 için FX 500, önceki nesle göre daha yumuşak, daha silah dostu bir tepki veren daha esnek bir ışına kavuşuyor. Dunlop ayrıca ip yatağının topa daha fazla enerji döndürmesine yardımcı olmak için rondela sistemini ince ayar yaptı (gücü düşünün). Önceki nesilde olduğu gibi FX 500,Etki hissini yumuşatmak için üst çembere eklenen Sonic Core w/Infinergy. Ek özellikler, stabilite için hızlı bir aerodinamik profili daha geniş bir boğazla birleştiren bir Power Boost Çerçeve Geometrisini içerir.

Ölçüleri:

  • Uzunluk: 27inç
  • Kafa Sıze: 100inç
  • Kordajsız Ağırlık: 300gr
  • Kordaj Deseni: 16x19
  • Stıfness: 69RA
  • Malzeme: Graphit

Teknolojileri:

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.