ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Dunlop SX300 LITE Tenis Raketi METALLIC YELLOW/BLACK

9.299,99₺

Dunlop SX300 LITE Tenis Raketi

Dunlop'un SX ailesinin manevra kabiliyeti en yüksek üyesi olan SX 300 Lite , hız, dönüş, güç ve hassasiyetin son derece kullanıcı dostu bir kombinasyonunu sunar. Yeni bir kalıp ve daha açık kordaj deseniyle güncellenen SX 300 Lite , yalnızca kordajların topu kavramasına ve döndürmesine yardımcı olmak için şekillendirilmeyen, aynı zamanda daha geniş bir alanda spini optimize etmek için stratejik olarak konumlandırılan Spin Boost + Grommets avantajını sunar. etki konumlarının aralığı. Ek teknolojiler arasında sert titreşimleri filtreleyen ultra elastik bir malzeme olan Sonic Core Infinergy bulunmaktadır. Bu güncelleme aynı zamanda 63RA sertliğine sahiptir ve bu da onu sınıfındaki en kol dostu raketlerden biri haline getirir.

Özellikler:

  • Ağırlık: 270gr
  • Yüzey: 100inç
  • Denge: 330 mm
  • Profil: 24 mm
  • Uzunluk: 645 mm
  • Desen: 16x18

Teknolojiler:

  • Spin Boost+ Grometler: Daha yumuşak güç dağıtımı sağlayan ve üretimi etkileyen yenilikçi kordaj yatağı genişletme. Size daha fazla dönüş, güç ve kontrol sunmak için yeni bir dönüş artırma kordaj teknolojisi deseniyle çalışan, dönüş artırıcı dinamik bir halka seti. Şekillendirilmiş rondelalar, raket çemberinin üst kısmındaki 12 ana telin üzerinde bulunur. Topun 'ısırık' oluşmasına yardımcı olan ve SPIN oluşturan daha fazla kordak hareketine izin verirler.
  • Sonic Core Teknolojisi: Daha fazla güç ve rahatlıkla oynayın. Daha kolay geri dönün: Birinci sınıf silikon bazlı EVA malzemesi çerçevenin önemli noktalarındadır. Yüksek elastikiyet ve geri tepme özellikleri, topu geri almanızı kolaylaştırır.
  • V-Energy Shaft II: Gelişmiş güç ve stabilitenin keyfini çıkarın. V şeklindeki kesitin optimize edilmiş sertliği sayesinde sağlam bir tutuş ve gelişmiş atış gücü elde edin.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.