ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Nutrend Whey Protein Tozu 2250 Gr

2.600,00₺

Nutrend  Whey Protein Tozu nedir?

Yeni üretim teknolojisi ile en iyi peynir altı suyu türlerinin dengeye getirilmesi kombinasyonunu sunan bir whey proteini ürünüdür. Nutrend Whey Protein, CFM teknolojisi ile üretilen yüksek kaliteli ultra-filtre whey konsantresi (WPC) ve en saflaştırılmış formu olan izole whey proteini (WPI) bileşenlerinden oluşmaktadır. CFM yöntemi ile elde edilen whey protein türleri, doğallığını korur yüksek biyoyararlanıma sahiptir. Ayrıca daha düşük yağ ve laktoz içerir. Bu sayede protein vücutta daha kolay sindirilir ve hızla emilim sağlayarak kısa sürede kaslara ulaşır. Nutrend Whey Protein, bir serviste 22 gr protein içerir. Bunun yanı sıra whey proteinden gelen 5 gr BCAA ve 3,9 gr glutamin öncüsüne sahiptir. Yüksek protein içeren bu ürün kas kütlesinin korunması ve artışına katkıda bulunur.

Nutrend  Whey Protein Tozunun öne çıkan özellikleri:
 

- Her serviste(30 g) 22 gr protein
- Her serviste 5 gr BCAA
- CFM teknolojiisi ile üretilen whey proteini konsantresi (WPC,WPI)
- Kolay karışabilme özelliği
Not: Besin değerleri tablosu bisküvi aromalı ürüne aittir. Çikolata aromalı ürünün net protein miktarı 22,2 gr'dır.
 
Nasıl Kullanılır ?
 
1 Servis 2 ölçektir. 1 servis ürünü antrenmandan 1 saat önce ve antrenmandan hemen sonra 140 ml su ile tüketebilirsiniz. 


Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.