ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rossignol Tech IMPR Erkek Kayak/Snowboard Eldiveni SPORTS RED

2.299,99₺

Rossignol Tech IMP'R Kayak Kar Eldiveni

Sıcak eller sizi kayak yapmaya ve keşfetmeye devam ettirir. Yarışlardan ilham alan Rossignol Tech IMP'R Kayak Eldivenleri, dönüşleri oymak ve tozu kovalamak için her koşulda sıcaklık sunar. Su geçirmez, nefes alabilen membran nemi dışarıda tutarken, sentetik yalıtım sıcaklığı hapseder. Güçlendirilmiş streç avuç içi, güvenli direk tutuşu ve uzun süre dayanıklılık sağlar. Elinizin doğal kıvrımına uyacak şekilde önceden şekillendirilmiştir ve ceket ile eldiven arasındaki sızdırmazlığın ince ayarını yapmak için ayarlanabilir bir manşete sahiptir.
IMP'R, Su geçirmez, nefes alabilen membran, suyu yalıtır ve terin dışarı çıkarak elleri sıcak ve kuru tutmasını sağlar. Fiberfil Yalıtımı ıslakken, bile sıcak kalan çabuk kuruyan sentetik yalıtımdır. Doğal Tutuş için önceden şekillendirilmiş, arttırılmış el becerisiyle doğal tutuş için önceden şekillendirilmiş parmaklardır. Hareket Özgürlüğü, kolay hareket için tam doğru miktarda esneyen kumaş yapısına sahiptir.

Özellikler:

  • Kumaş: Yumuşak poliüretan kavrama - Streç
  • Astar: Bemberg
  • Avuç içi: Yumuşak poliüretan kavrama - Streç
  • Yalıtım: Yumuşak elyaf dolgusu
  • Ayarlamalar: Velcro manşet ayarı
  • Önceden şekillendirilmiş parmaklar Elastik tasma

Teknolojiler:

  • IMP'R® Teknolojisi: Zor hava koşullarında su geçirmez, nefes alabilen membran, suyu yalıtır ve terin dışarı çıkarak elleri sıcak ve kuru tutmasını sağlar.
  • Soft Fiberfil: Fiberfil Yalıtımı ise ıslak olduğunda bile sıcak tutan çabuk kuruyan eldiven yalıtımı

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.