ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Salomon XA Pro V8 Climasalomon Waterproof Kız Çocuk Outdoor Ayakkabı Red Dahlia/Black/Orange Pepper

4.299,99₺

Salomon XA Pro V8 Waterproof Çocuk Outdoor Ayakkabı

Salomon XA Pro V8 Çocuk Outdoor Ayakkabısı, çocuklar için üretilen bir outdoor ayakkabısıdır. Hem günlük kullanım hem de doğa yürüyüşleri, trekking ve benzeri aktiviteler için uygundur. 

Çocukların aktiviteleri için gerekli olan dayanıklılığı, tutuşu ve konforu bir arada sunar. Ayrıca üstün teknolojileri sayesinde ayak sağlığını korur ve ayakkabı içindeki nem ve kötü kokuları önler.

Özellikler:

  • Waterproof su yalıtımı suya karşı dayanıklıdır
  • Sensifit teknolojisi: Ayak bileği ve topuk bölgesindeki yumuşak malzeme, ayaklara tam ve sıkı bir uyum sağlar.
  • Quicklace sistemi: Ayakkabıyı hızlı ve kolay bir şekilde bağlamak için tasarlanmıştır. Ayakkabıyı giymek ve çıkarmak için minimum çaba gerektirir.
  • Contagrip taban: Kauçuktan yapılmış dayanıklı bir tabandır. İyi bir tutuş sağlar ve kaymaları önler.
  • OrthoLite iç taban: Nefes alabilen ve antimikrobiyal özelliklere sahip bir iç tabandır. Ayakkabının içindeki nemi ve kötü kokuları önler.
  • Ayakkabının tabanında yer alan EVA malzeme, konforlu bir yastıklama sağlar. Aynı zamanda darbeleri emer ve ayakkabının dayanıklılığını artırır.
  • İki farklı malzeme kullanılarak üretilen yeni nesil bir tabandır. Ayakkabıya daha iyi bir tutuş ve dayanıklılık kazandırır.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.