ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Adidas Runfalcon 3.0 Kadın Koşu Ayakkabısı ftwr white

1.912,50₺ 2.250,00₺

Adidas Runfalcon 3.0 Koşu Ayakkabısı

Adidas Runfalcon 3.0 koşu ayakkabısı, hem outdoor hem sokak koşuları için ideal yastıklamayı sağlar. Cloudfoam orta tabanı ile giyildiği ilk andan itibaren konfor sunan ayakkabı, kumaş üst yüzeyi ile destekleyici ve nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Modelin her türlü yüzeyde zemin tutuşu sağlayan kauçuk dış tabanı ise kendinden emin bir şekilde hareket etmene yardımcı olur. Adidas Runfalcon 3.0, hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmış üst kısmı ile rahat bir kullanım sunar. Ayrıca, yastıklama sistemi ve kauçuk taban, koşuculara daha iyi bir destek ve hareket kabiliyeti sağlar. Nefes alabilen file kumaş, koşucuların ayaklarının havalandırılmasını sağlar ve ayak bileği desteği, koşucuların daha güvenli bir koşu deneyimi yaşamasına yardımcı olur. Ayakkabının üst yüzeyi, en az %50 oranında geri dönüştürülmüş malzeme içerir. Bu ürün, plastik atıklara son vermeye yönelik çözümlerimizden sadece birini temsil ediyor.

Özellikleri:

  • Hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmış üst kısım
  • Yastıklama sistemi
  • Kauçuk taban
  • Nefes alabilen file kumaş
  • Ayak bileği desteği

Teknolojileri:

  • Cloudfoam Yastıklama: Koşu ve yürüyüş sırasında titreşimleri emerek, her adımda üstün yastıklama ve konfor sunan köpük teknolojisi

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.