ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Karacal Erkek Koşu Ayakkabısı Kırmızı/Turuncu

4.479,30₺ 6.399,00₺

La Sportiva Karacal Koşu Ayakkabısı

Karacal, arazi koşusu kullanımlarına özel antrenman ayakkabısıdır. Karacal, orta ve uzun mesafelerde uzun süreli arazi antrenmanları için tasarlanmıştır ve olağanüstü rahat uyumu ve yüksek nefes alabilirliği sayesinde yarış sonrası toparlanma için mükemmeldir. Kompakt performans benzeri bilek ve geleneksel olarak inşa edilmiş dil, maksimum konforu garanti eder. 3D Mesh tek katmanlı dikişsiz saya, hacimlerin korunmasına ve yüksek düzeyde nefes alabilirliğe olanak tanır, arkadaki mikrofiber takviyeler ayakkabının genel dengesini destekler.

Kullanılan tüm malzemelerin ağırlığının azaltılması ve hafif ve dayanıklı çift yoğunluklu EVA ara taban sayesinde son derece hafif ve esnektir.

Termo-form burun koruyucu, genel hafif özelliklere katkıda bulunur ve kayalara,köklere ve darbelere karşı mükemmel koruma sağlar. Dayanıklı FriXion mavisi bileşenli dış taban, farklı kalınlıklarda Impact Brake System dişlileri ile çekiş ve frenleme verimliliğini artırır ve ağırlığı optimize eder. Karacal: Antrenman yap, araziyi takip et.

Ürün Özellikleri

 • Saya:Nefes alabilen sandviç dokuma
 • Astar:Aşınma direnci yüksek file
 • Taban:Ortholite Dağ Koşusu
 • Ara taban:Şok emici enjeksiyon Memlex Eva
 • Taban:FriXion Blue
 • Drop (Topukla burun arasındaki yükseklik farkı) :7mm
 • Ağırlık:290 g (tek ayakkabı)

Artıları

 • Çevre dostu ve yıkanabilir: Geri dönüştürülmüş kauçuk içerirler ve makinede yıkanabilirler.
 • İç taban havalandırması ve son derece nefes alabilen PU köpük hücreleri sayesinde maksimum taşıma konforu: ayak her zaman kuru ve mükemmel sıcaklıkta tutulur.
 • erin dışarı atılmasını kolaylaştırarak ayağın kuru kalmasını sağlar.
 • Malzeme sıkışmasını zaman içinde %5'in altına düşüren anti-kompresyon teknolojisi sayesinde geliştirilmiş dayanıklılık.

Teknolojiler

ULTRA LONG DISTANCE

Uzun mesafe, zorlupatika ve maraton yarışları veya zorlu antrenman seansları için idealdir. Son derece koruyucu ve şok emici bir ayakkabıdır.

ALL GROUNDS:

Çok yönlü tabanlar, dağ eteğindeki taş, çimen, yosun ve çamur dahil her türlü arazi için idealdir. Yüksek nemde veya kuru zeminde koşmak için idealdir. Darbe Fren Sistemini içerir

Uzun mesafe, zorlupatika ve maraton yarışları veya zorlu antrenman seansları için idealdir. Son derece koruyucu ve şok emici bir ayakkabıdır.

FriXion:

La Sportiva FriXion® bileşiği, her tür kullanım ve araziye yanıt veren tutuş ve dayanıklılık parametrelerine sahip dış tabanlar oluşturmayı amaçlayan kapsamlı Ar-Ge'nin sonucudur. Frixion serisi, dağ koşusundan tırmanma ayakkabılarına kadar özel olarak formüle edilmiş 5 bileşik kullanır.

EVA - COMPRESSION:

Standart sıkıştırma kalıplı EVA ara tabanlar, darbe emilimi ihtiyacının azaldığı yumuşak zeminde dayanıklılık ve tepkisellik sağlar. La Sportiva Dağ Koşusu® ayakkabısı, stile ve gereken performansa bağlı olarak 3 farklı türde ara taban kullanır

OrthoLite® Hybrid MR

Dağ Koşusu modellerinde, OrthoLite® Hybrid'in üretim sürecinden elde edilen %20 oranında geri dönüştürülmüş malzeme kullanılarak üretilen özel çevre dostu La Sportiva iç tabanlar kullanılır. Bu tabanlar hem erkek hem de kadın ayakları için tasarlanmıştır ve kalınlıkları ve malzemeleri ortalama bir kullanıcının ağırlığına uyacak şekilde farklılık gösterir.

•Çevre dostu ve yıkanabilir: Geri dönüştürülmüş kauçuk içerirler ve makinede yıkanabilirler.
• İç taban havalandırması ve son derece nefes alabilen PU köpük hücreleri sayesinde maksimum taşıma konforu: ayak her zaman kuru ve mükemmel sıcaklıkta tutulur.
•Terin dışarı atılmasını kolaylaştırarak ayağın kuru kalmasını sağlar.
• Malzeme sıkışmasını zaman içinde %5'in altına düşüren anti-kompresyon teknolojisi sayesinde geliştirilmiş dayanıklılık.

Impact Brake System:

Yenilikçi sistem, olumsuz zemin etkisini emmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı tutuşu iyileştirmek için tabana uygulanır. La Sportiva'daki Ar-Ge departmanı tarafından yaratılıp geliştirilen bu sistem, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunar. Dişlilerin benzersiz konumu, maksimum darbe emilimi için mümkün olduğunca çoğunun zeminle temas etmesini sağlar.

Ayrıca;
+ Comfort Fit – Uzun süreli kullanım için uygun
+ Maksimum konfor, nefes alabilirlik ve esneklik için tek katmanlı 3D Mesh dikişsiz saya
+ Maksimum konfor için geleneksel olarak üretilmiş ayakkabı dili
+ Aşınmaya karşı yüksek dirençli file iç astar
+Son derece hafif ve esnek malzemelerin kullanımı ve çift yoğunluklu EVA ara taban sayesinde maksimum derecede ağırlık azaltma
+ Daha iyi yastıklama, çekiş ve frenleme için farklı kalınlıkta Impact Brake System ile dayanıklı mavi FriXion™ bileşik taban

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.