ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rebuwo Çift Çizgi Tasarımlı 5mm Ekstra Kaydırmaz TPE Mat Seti

1.400,00₺ 2.110,00₺

Ürün İçerği
*1 adet 5mm Çift Çizgi TPE Mat

*2 adet Mavi TPE

*1 adet Mavi Pilates Topu

*1 adet Sekiz Kademeli Pilates Bandı

Rebuwo Çizgi Tasarımlı Yoga & Pilates matımız yumuşak dokulu,hafif malzemeli, cilt dostu TPE malzemeden sizler için özenle tasarlanaraküretilmiştir. İki yüzeyi de dokulu bir tasarıma sahip olan TPE matlarımız yoga,pilates, fitness vb. tüm egzersizler için konforlu bir kullanım sunar. Ayrıcadenge ve esneklik gerektiren egzersizlerde de TPE Yoga matlarını tercihedebilirsiniz.

WOQES Pilates Topu egzersizlerinizi konforlu hale getirmenin enbüyük destekçisidir. Bunun yanı sıra fizik tedavi ekipmanı, egzersiz topusandalyesi ve anne adayları için rahatlatıcı ekipman olarak kullanılabilir.

Rebuwo Yoga Lastiği, egzersiz öncesi ısınma, esneme, yoga,pilates, dans, spor, fizik tedavi gibi birçok alanda kullanılabilir. Güvenli,etkili, kasılma-gevşeme esnemeleri için fizyoterapistler, profesyonel dansçılarve sporcular tarafından oldukça tercih edilmektedir. Rebuwo Kademeli EsnemeLastiği, daha zor dinamik hareketleri yapmanıza yardımcı olurken klasikesnemeleri destekler.

Rebuwo Köpük Yoga Blokları yoga pozisyonlarında ihtiyacınız olandengeyi sağlamak amacıyla destekleyici olarak kullanabileceğiniz biryardımcıdır. Hafif ve kaymaz yüzey yapısıyla egzersizlerinizi yaparkenyaralanmaları önler ve eğimli kenarları ile kolay kavrama imkânı sunar. Yogaegzersizleriniz sırasında denge kaybını ve aşırı esnemeyi önlemek amacıylaellerinizin, ayaklarınızın ve koltuğunuzun altında kullanabilirsiniz.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.