ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Asolo Arctic Gore Tex Erkek Outdoor Botu Füme/Kırmızı

5.998,30₺ 8.569,00₺

 
 
 Asolo Su Geçirmez Bot

ASOLO ARCTIC GORE TEX erkek OUTDOOR BOTU

Kış ve sert hava yürüyüşleri için

En iyi konfor, koruma ve stabilite için suya dayanıklı süet ve yüksek mukavemetli üst. Gore-Tex® İzoleli Konfor Ayakkabısı su geçirmezliği ve yalıtımı garanti eden astardır. Mono yoğunluk eva orta taban, en iyi konforu, kararlılığı ve yastıklamayı sunar. Soğuk, buzlu ve karlı yüzeylerde en iyi yol tutuşu sunmak için tasarlanan Arctic Grip bileşiğine sahip Vibram® Ghiaccio kauçuk dış taban. Maksimum koruma için her tarafa Pu rand. Dokuma bağlama sistemi, hassas ve hızlı. Daha iyi güvenlik sağlamak için RECCO® Rescue System Technology'yi de ekledik.

 

Ürün Özellikleri

ÜST: Suya dayanıklı süet + yüksek mukavemetli
ASTAR : Gore-Tex Performance Comfort Footwear
TABAN: Arctic Grip Compound olan Vibram® Ghiaccio kauçuk dış taban (kauçuk-mono yoğunluklu eva)
Ağırlık: 570 gr (42 numarada çift)

 
 
 Asolo Su Geçirmez Bot

KullanIlan TeknoloJİler

 
Gore tex

GORE-TEX®

Gore-tex Insulated Comfort Footwear soğuk havalarda ve kış outdoor aktivitelerinde sizi kuru ve sıcak tutmak için yalıtım olanağı sağlar. Gore-tex Insulated Comfort Footwear kışın ve soğuk havalarda yapılan aktivitelerde ayak konforunu sağlamak için tasarlanmıştır.. Devamı için tıklayınız
 

WIDE FIT

Asolo ayakların doğal hareketine dikkat ederken performans ve konforu en üst seviyede tutmaya özen gösterir. Bu yüzden yeni Asolo kolleksiyonu her biri farklı anatomik özelliklere sahip her kullanıcının karakteristiklerine uygun 16 farklı tipte bulunmaktadır. Bu karakteristikler genel olarak erkek, kadın ve çocuk olarak başta tanımlanırken daha özele inildiğinde dar, normal ve geniş tarz olarak ayarlanmıştır. Özellikle kadınlar için olan modellerde kadınların kendine özgü anatomik özelliklerine uygun olarak dört farklı alana dikkat edilmiştir: Devamı için tıklayınız.
 

RECCO 

DuRECCO® Kurtarma Reflektörleri Bu arama ve kurtarma teknolojisi, maceracıların daha hızlı bulunmalarına yardımcı olur. Peki bu teknoloji nedir? Çığ güvenliği için, kar sporları ekipmanımız, RECCO dedektörleriyle yürüyerek ve havada arama yapan organize kurtarma ekipleri tarafından aranabilmenizi sağlayan yerleşik RECCO reflektörleriyle donatılmıştır. Teknoloji iki parçalı bir sistem olarak işlev görür.
 

VİBRAM ARCTİC GRİP

Vibram tarafından üretilmiş, en soğuk havalarda en üst düzeyde kavrama ve tutuş sağlayan bu teknoloji ıslak ve buzlu zeminde normal Vibram tabanlara göre 3 kat daha fazla tutuş sağlar.
Faydalar:
- Islak buz üzerinde performans gösterecek şekilde özel olarak tasarlanmış ve tasarlanmıştır.
- Vibram performansı, kalitesi, dayanıklılığı.
- Mevcut Vibram tabanlara kıyasla soğuk, buzlu veya karlı yüzeylerde daha iyi kavrama.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.