ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Descender Storm Rüzgar Geçirmez Erkek Ceket Koyu Yeşil

4.939,00₺

La Sportiva Descender Storm Rüzgar Geçirmez Erkek Ceket

Descender Storm Ceket, yeni Techstretch Storm polar kumaşımızla üretilmiştir. Toplam ağırlığı minimumda tutan ve dağlarda hareket ederken iyi nem yönetimine izin veren çok yönlü rüzgar koruması ve hafif su iticiliği sunar. Ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmış ve üretilmiş, tam boy fermuarlı ve çok cepli teknik bir parça.

Ürün Özellikleri

  • Koku önleyici ve antibakteriyel bakım
  • 1 adet fermuarlı göğüs cebi
  • Elastik kollu etek ucu
  • 2 adet fermuarlı el cebi
  • Rüzgar geçirmez
  • Tam boy fermuarlı,kapüşonlu polar
  • Malzeme: >Ana: WSH03 %91 geri dönüştürülmüş polyester %9 elastan>kollar manşetler: KSH09 %83 geri dönüştürülmüş polyester %17 elastan>göğüs cebi: WSM08 %85 geri dönüştürülmüş poliamid %15 elastan>cep çantası:MSL02 %100 geri dönüştürülmüş polyester
  • Ağırlık:445 gr
  • Kalıp:Standart

Teknoloji

Microfi Bre’

"Mikro elyaf" terimi şu anda üretim, tüketici kullanımı, kullanım ömrü sonunda giysilerden dökülen ve çevreyi kirleten lifleri tanımlamak için kullanılmaktadır. Mikro lifler tüm tekstillerden kaynaklanabilir ve bu nedenle hem sentetik (plastik) hem de doğal (selüloz/protein) malzemelerden oluşabilir. Sentetik giysiler yıkandıklarında mikro lifler (5 mm'den küçük parçacıklar) olarak bilinen küçük plastik parçaları dökerler.
Sentetik mikro elyafları önlemek için La Sportiva, sentetik mikro dökülmeyi azaltan yeni kumaşları piyasaya sürdü.
Dayanıklılık:
Son derece dayanıklı lifler

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ:

La Sportiva, yani bizler doğa tutkunlarıyız ve bu nedenle ürünlerimizi en ince ayrıntısına kadar tanımlamak, performanslarını test etmek ve sürekli olarak yenilikçi çözümler aramak için çok çalışıyoruz.Merkezimiz dağdadır ve hem günlük çalışmalarımızda hem de ürün geliştirme ve üretim süreçlerimizde eko-sürdürülebilir seçimlerin iyileştirilmesini önemsiyoruz. Ürün geliştirme aşamalarında yaptığımız ve ürünlerimizi satın alarak yapabilecekleri sorumlu seçimleri müşterilere iletmek için GERİ DÖNÜŞÜMLÜ logo sistemini geliştirdik.Logo, GERİ DÖNÜŞÜMLÜ KUMAŞ, GERİ DÖNÜŞÜMLÜ İZOLASYON veya GERİ DÖNÜŞÜMLÜ KUMAŞ VE YALITIM ile oluşturulan öğeleri tanımlayan giyim koleksiyonumuzda bulunabilir.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ KUMAŞ:

GERİ DÖNÜŞÜMLÜ Polyester ve polyamid elyaflar kullanıyoruz. GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ Polyester elyaflar, tüketim sonrası PET şişelerden gelir ve Geri dönüştürülmüş poliamid elyaflar, endüstriyel atıklardan yapılır. • Bu logoyu taşıyan giysiler, doğal kaynakların korunmasına ve çevresel etkinin azaltılmasına katkıda bulunur.
• PFC'siz apreleme
• Optimum ve dayanıklı kalite

TECHSTRETCH™ STORM’s

Benzersiz patentli tek katmanlı dokuma teknolojisi, yumuşak kabuk ve poları bir araya getirerek nefes alabilirlik, rüzgar direnci ve su iticilik arasında doğru dengeyi sağlar. Yoğun dokuma yüzeyi, kaplamaya ihtiyaç duymadan rüzgarı ve suyu bloke ederek zamanla dayanıklı hale getirir.
Tek katlı yapısı ile kumaş, 2 veya 3 katlı kumaşlara göre daha hafif ve daha az hacimlidir. Yumuşacık, Ayrıca; iç kısım, vücudu sıcak tutan sıcak havayı içine alır. Aktiviteler sırasında tüm vücut hareketi için orta derecede esneme ile birlikte gelirken aynı zamanda aşırı ısıyı da dağıtır.
Bu, açık hava ve spor tutkunları için, hava koşullarında beklenmedik değişiklikler ve rahat bir şekilde sıcak ve kuru kalmak için ideal bir kumaştır. Standart 2 veya 3 katlı örme kumaşlar, katmanlara ayrılma veya gevşek örgü nedeniyle yıkama sırasında daha fazla mikro elyaf dökme eğilimindedir.
TECHSTRETCH™STORM'un benzersiz tek katmanlı dokuma yapısı ile lifler birbirine sıkıca dokunarak suya salınan lif miktarını en aza indirir. Tek katman, arada köpük ve yapışkan olmaması anlamına gelir. Aynı zamanda kumaşın bir kez boyanması anlamına da gelmektedir. Bu, üretimdeki birkaç adımı kısaltarak değerli enerji ve su kaynaklarından tasarruf sağlar.

L2 - ARA & TERMAL KATMAN

Nefes alabilen özelliği sayesinde daha fazla ısı yalıtımı sağlar ve vücut nemini ciltten uzaklaştırmaya yardımcı olur.
Rüzgar Durduran:
Rüzgara dayanıklı malzemelerden yapılmış giysiler

Polygiene®

Polygiene® Koku Kontrol Teknolojisi, kokuya neden olan bakterilerin büyümesini durdurmak için doğal olarak oluşan gümüş tuzunu kullanan dayanıklı, etkili ve sürdürülebilir bir tekstil işlemidir. Sonuç? Daha fazla giyebilir ve daha az yıkayabilirsiniz.
Dayanıklılık:
Maksimum aşınma ve yıpranmaya dayanıklı yüksek dirençli ürünlerYalıtım:
Soğuk havalarda giyilebilecek ürünler

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.