ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva G-Tech Unisex Dağcılık Botu

9.369,00₺

La Sportiva G-Tech Unisex Dağcılık Botu

Teknik dağcılığın referans noktası. Buz ve karma modern tırmanış, yüksek irtifa dağcılığı ve gulotte tırmanışı için mükemmeldir. En zorlu durumlarda ve hatta aşırı çevre koşullarında maksimum performansı garanti eder.

G-Tech, teknik dağcılık için referans bottur: buz ve karma modern tırmanış, yüksek irtifa dağcılığı ve gulotte tırmanışı için mükemmeldir. En zorlu durumlarda ve hatta aşırı çevre koşullarında maksimum performansı garanti eder. İnanılmaz derecede hafif olan G-Tech, konfor ve hassasiyeti yüksek performanslı bir üründe birleştirerek buz ve karma modern tırmanış standartlarını yükseltiyor. Sıcaklık ve teknik özellikler, bu patentli iç kabuk CORE-WRAP™ yapısında el ele gidiyor. ısı yalıtımlı kumaş ve yapısal takviyelerle örtüşen yapı. Dış kısımdaki su geçirmez, termo bantlı ve elastik tozluklar aşınmaya karşı dayanıklılık sağlar. BOA® Fit Sistemi, en zorlu koşullarda performans gösterecek şekilde tasarlanmış mikro ayarlanabilir, hassas uyum sağlar. G-Tech, çevresel etkilerini ve kumaş atıklarını en aza indirecek şekilde tamamen veya kısmen çözülebilir. G-Tech: buzun gerektirdiğinden daha fazlası.

Ürün Özellikleri

  • Tozluk: su geçirmez, elastik, sürtünmeye dayanıklı ve ısıyla bantlanmış kumaş + su geçirmez iç köşebent.
  • Dahili CORE-WRAP™ kabuk: ısı yalıtımlı kumaş ve yapısal takviyelerle üst üste binen yapı.
  • Orta taban: yok.
  • Patent: CORE-WRAP™ yapı.

Artıları

  • + Optimum hafiflik ve sıcaklık için üst üste binme yapısına sahip dahili CORE-WRAP™ dış katman.
  • + Üst üste bindirilmiş yapı ve geniş açıklık, bunların giyilmesini hızlı ve kolay hale getirir.
  • + BOA® Fit Sistemi, körüğün dışına konumlandırılmış bağcık tutturucuyu hızlı bir şekilde ayarlamayı sağlar ve Soğuk koşullarda eldiven giyerken açılıp kapanacak şekilde tasarlanmıştır.
  • + Tırmanırken maksimum hassasiyet için çeşitli ayak şekillerine optimum uygunluk.
  • + Tırmanma ve yürüme sırasında performansı artırmak için iki bölüme ayrılmış Ice-Tech™ lastik sırtı. Çevresel etkiyi azaltmak için tamamen yeniden tabanlanabilir (taban ve topuk) ayakkabılar veya ön kısım değiştirilebilir.

Teknolojiler

Kullanılan Teknolojİler

 

HIGHMOUNTAIN:

YÜKSEK DAĞ Her detay, hiçbir şeyin gözden kaçmaması için en yüksek derecede yaratılmış ve test edilmiştir. Teknoloji ve yenilik, hafiflik, minimum iç bagaj hacmi ve termal özelliklerle el ele gider..
 

3D FLEX SİSTEMİ:

Üst kısımdaki yenilikçi, çok yönlü menteşe, ayak bileğinin stabilitesini kaybetmeden doğal özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. ARTI: + Zorlu arazide geliştirilmiş ayak kontrolü. + Yere temas eden daha geniş taban yüzeyi. + Geliştirilmiş kararlılık. + Daha da iyi uyum. + Daha güvenli topuk.
 

IMPACT BLAKE SYSTEM:

Yenilikçi sistem, olumsuz zemin etkisini absorbe etmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı tutuşu iyileştirmek için tabana uygulanır. La Sportiva'nın Ar-Ge departmanı tarafından yaratılıp geliştirilen bu ürün, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunuyor. Tırnakların benzersiz konumu, maksimum darbe emilimi için mümkün olduğu kadar çoğunun zeminle temas etmesine olanak tanır..
 

Traverse X:

Tipik dış mekan argosunda "travers" ifadesi, bir tırmanma duvarına yaklaşmayı, karma arazide geçişi, arazi yarışlarında teknik bir geçişi belirtir. Yaklaşım, Dağcılık ve Dağ Koşusu : "Çok işlevli" bir seride özetlenen açık hava etkinliklerine 3 farklı yaklaşım, Traverse X: Tasarım, bağcık sistemi, tutuş ve rahatlık açısından benzer, ağırlık ve malzeme açısından farklı 3 farklı model. ANA ÖZELLİKLER: + Dağ Koşusundan elde edilen şok emilimi, uyum ve esneklik + Dağcılıkta dayanıklılık ve koruma + Tırmanma ayakkabılarından ilham alan bağcıklar + Özel VIBRAM® MEGAGRIP Taban ile Kaya Tırmanışı tutuşu
 
 

BOA® FIT SİSTEMİ:

BOA® Fit Sistemi, en zorlu koşullarda performans gösterecek şekilde tasarlanmış mikro ayarlanabilir, hassas uyum sağlar . ANA ÖZELLİKLER: - ÇEVİKLİK VE HIZ BOA® Fit Sistemi, ekipman ve gövde arasındaki kesintisiz bağlantı sayesinde daha hızlı, daha güçlü yön değişiklikleri sağlar. - GÜÇ VE HASSASİYET Hassasiyetten ödün vermeden güç sağlayan BOA® Fit Sistemi, daha fazla patlayıcı hareket ve benzersiz doğruluk sunar. - DAYANIKLILIK VE SAĞLIK Daha ileri, daha hızlı ve daha güçlü gidin. BOA® Fit Sistemi dolaşımı ve verimliliği artırarak enerji tasarrufu sağlar. - DAYANIKLILIK VE KALİTE Yüksek kaliteli, dayanıklı malzemelerle tasarlanan ve sahada titizlikle test edilen BOA® Fit Sisteminin her ortamda performansı garanti edilir.
 
 
 

RESOLE ME:

Çözümle, yenile ve yeniden kullan.
 

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.