ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Trango TRK Leather Gore Tex Kadın Trekking Botu Kırmızı/Gri

7.271,10₺ 8.079,01₺

 
 La Sportiva

LA SPORTIVA TRANGO TRK GORE TEX KADIN TREKKING BOT

Trango ailesinden gelen görünüm ve tasarıma sahip bir trekking ve arazi botu. Doğa yürüyüşü, ağır bir sırt çantasıyla uzun tatiller ve zorlu arazi kullanımı için ideal bir bot. Hafif, ince ve su geçirmez Idro-Perwanger deri sayesinde bu ürün diğer trekking ürünlerinden çok farklıdır.

Gore-Tex Performance Comfort katmanı su geçirmezliği ve hava geçişini garantiler. Topuğa uygulanan 3D Flex sistemi hem destek hem de dik arazide maksimum kontrol sağlar. Tırnaklı bağcık sistemi botların genişlemesini kontrol altında tutarken Vibram tabanı ve botun burun kısmındaki Climbing Zone, bu botu ipli tırmanış için uygun kılar. Trango görünümü ve La Sportiva teknolojisi dağlarda konfor, koruma ve güvenliği birleştirir.Hafif ve tamamen sentetik bu yürüyüş botu gezginlerin aradığı en iyi performansa sahiptir. Tamamen su geçirmez ve sert kullanıma uygun, Trango TRK GTX en zorlu patikalarda, her türlü hava şartında kullanmaya uygundur. Minimal dikişleri, ayakta aşınma ve yara oluşumunu engellerken, Vibram® Mulaz tabanları her türlü zeminde iyi bir tutuş sağlar.

Ürün Özellikleri

Taban:: Parmak ucunda Climbing Zone 'lu Vibram
Ara Taban:: MEMlex EVA
Saya:DIdro-Perwanger 1,6 mm der + mikroiplik
Astar:Gore-Tex Performance Comfort
Ağırlık: 595 gr

Artılar

+ Su geçirmez, aşınmaya dayanıklı saya
+ Gore-Tex Performance Comfort sayesinde nefes alabilen ve su geçirmez membran
+ 3D Flex Sistemi farklı arazi türleri için destek ve maksimum kontrol sağlar

 

 

 
 
 La Sportiva C

Ürün Özellikleri

 • Gelenek modernlikle birleşiyor:La Sportiva'dan Trango TRK GTX deri yürüyüş botları! Trango trekking, ağır yüklü ya da yüksüz doğa yürüyüşleri ve geziler için tasarlanmış üst segment bir yürüyüş botudur.
 • Su geçirmez gövdesi Idro-Perwanger derisi ile yapılmış ve su geçirmez mikrofiber ile güçlendirilmiştir.Su geçirmezliği ve havadarlığı Gore-Tex astar ile desteklenmiştir.
 • Bilekteki 3D Flex sistemi ayağınızı sıkıştırmadan farklı yüzeylerde yüksek derecede kontrol sağlar.
 • Vibram tabanların ucundaki Climbing Zone extra tutuşuyla tırmanışı kolaylaştırırken bağcık sistemi kolay ve hızlı bir şekilde bağlanıp çözülür.
 • Parmak uçları ve topuklardaki kauçuk destekler ayağı zorlu yüzeylerdeki engebelerden korurken botun da ömrünü uzatır. Bu özellikleri sayesinde La Sportiva'nın ürettiği Trango TRK GTX deri botlar her koşulda yanınızdadır.

  KullanIlan Teknolojİler

   
  Gore tex

  GORETEX

  GORE-TEX® Insulated Comfort ürün teknolojisi ile tasarlanan ayakkabılar, yağmur, kar ve soğuk koşullarda dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır.Dayanıklı su geçirmezlik ve optimize edilebilir nefes alabilirliği, soğuk hava koşullarında kullanım için yalıtım ile birleştirerek, çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir. Su ve kar dışarıda dururken ter içeriden kaçar.Yalıtımlı iç astarları sayesinde soğuktan güvenilir koruma sağlarlar, bu da onları çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir.
   
  Skala

  Vibram

  Vibram tabanlar kayalık gibi sert zeminlere karşı dayanıklıdır ve zorlu arazi koşullarına sağlam yer tutuş özelliği ile uyum yaratır. Vibram tabandaki dişler çamurlu arazide işlevini yitirmez ve güvenliğinize destek olur. Vibram teknolojisi aynı zamanda yağmur ve kar suyunu ayakkabının içine geçirmez.

  Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir.

  4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban
  4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban
  4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban
  4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
   
  Normel Volume

  3D FLEX SİSTEM:

  Üst kısımdaki yenilikçi çok yönlü menteşe, ayak bileğinin doğal özelliklerinden en iyi şekilde stabiliteden ödün vermesini sağlar.

  ARTI

  + Zor arazi koşullarında gelişmiş ayak kontrolü
  + Zemine temas eden daha geniş taban yüzeyi.
  + Geliştirilmiş kararlılık.
  + Daha da iyi uyum.
  + Daha güvenli topuk.
   
  Normel Volume

  IMPACT BRAKE:

  Yenilikçi sistem, zemine olumsuz zemin etkisini emmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı yol tutuşunu iyileştirmek için uygulanır. La Sportiva'daki Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulan ve geliştirilen, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunuyor.

  Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  İletişim Formu için Tıklayın

  Kredi/Debit Kart ile ödeme
  Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.