ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

La Sportiva Ultra Raptor II Mid Gore Tex Erkek Trekking Bot

8.036,11₺ 8.929,00₺

La Sportiva Ultra Raptor II Mid Gore Tex Trekking Bot

Ultra Raptor Mid II GTX, Ultra Raptor Dağ Koşusu simgesinin orta kesim versiyonudur ve hızlı yürüyüşler ve hafif yüklerle geziler için idealdir. Gore-Tex® Extended Comford membranı sayesinde yürüyüş botu gibi nefes alabilir ve su geçirmez. Saya, ayak sarma ve yüksek stabiliteyi garanti eden, güçlendirilmiş Nubuk deridir. Maksimum aşınma direnci ve nefes alabilirlik, yürüyüş için mükemmeldir. Ultra Raptor II GTX, geniş ayaklara sahip yürüyüşçülere özel, geniş kesimli bir versiyona da sahiptir. Sonuç, art arda saatlerce giyilebilen ve her türlü arazide kullanıma uygun bir bot.

Ürün Özellikleri

 • Saya: Aşınma önleyici kaplamalı mikrofiber takviyeli bantlı nubuk deri.
 • Astar: Gore-Tex® Extended Comfort.
 • Ayak tabanı: Ortholite Mountain Running.
 • Ara taban: Darbe emici enjeksiyonlu Memlex Eva.
 • Taban: FriXion ™ Blue taban, aşınmaya karşı yüksek dirençli bileşik, Impact Brake Sistemi ve entegre darbeye dayanıklı kauçuk burunlu.
 • Drop: 9 mm.
 • Ağırlık: 420 (tek ayakkabı).

Artıları

 • Su geçirmez ve nefes alabilir GORE-TEX Genişletilmiş Konforlu membran astar.
 • Engelli arazilerde mükemmel kontrol için arka dengeleyici topuk.
 • Özel bağcık sistemi sayesinde mükemmel hacim ayarı ve ayak sarmalama: halkalar sayanın iç tarafına dikilir ve dış kısımda kaliteli takviyelerle güçlendirilir: bu sistem, bağcık gerginliğinin tüm üst sayaya dağılmasını sağlar.
 • Geniş ayak yapılarına özel, geniş kesimli bir versiyona da sahiptir.
 • La Sportiva Ultra Raptor II arazi koşu ayakkabısı, yürüyüş severlerin hızlı tempolu parkur maceraları için hafif ve dengeli bir oran sunar.
 • Yapışkan kauçuk dış taban, Darbe Fren Sistemi ™ ve özel tırnaklar, darbeyi azaltır, kavrayışı güçlendirir.
 • Sıkıştırarak kalıplanmış EVA orta taban, şoku emer ve yastık desteği sunar Kalıplanmış naylon bel, burun yüksekliğini ayarlar ve stabilite sağlar .
 • Sıkıştırılmış EVA Rock Guard, kaya üstüne yürürken oluşabilecek morlukları engeller.
 • Yapışkan FriXion® XF kauçuk dış taban, kaya üstünde mükemmel kavrayış, arazilerde mükemmel tutuş sağlar.
 • Ayağınıza tam oturması için güçlendirilmiş bir yapı ve lüks topuk yastık desteği.

Teknolojiler

KullanIlan Teknolojİler

 

GORE TEX

GORE-TEX® Insulated Comfort ürün teknolojisi ile tasarlanan ayakkabılar, yağmur, kar ve soğuk koşullarda dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır. Dayanıklı su geçirmezlik ve optimize edilebilir nefes alabilirliği, soğuk hava koşullarında kullanım için yalıtım ile birleştirerek, çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir. Su ve kar dışarıda dururken ter içeriden kaçar. Yalıtımlı iç astarları sayesinde soğuktan güvenilir koruma sağlarlar, bu da onları çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir.
 

EVA

Yüksek derecede yastıklama ve kumaşın yüksek elastikiyeti. Bu özellikler, koşarken "itici güç” özelliği sağlayarak enjekte edilmiş ara taban kullanan bu modelleri, arazi yollarında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca, EVA Enjekte edilmiş ara taban, zaman içinde EVA'nın "ezilme" etkisini büyük ölçüde azaltarak ürünün tüm kullanım süresi boyunca aynı özellikleri korumasına olanak tanır.
 

ORTHOLITE MR

+ Daha serin bir ayak için nefes alabilir.
+ Eşsiz açık hücre yapısı bir nem yönetim sistemi oluşturur.
+ Uzun süreli yastıklama: iç taban zaman içinde kalınlığının% 95'inden fazlasını korur.
+ Daha hijyenik bir ayakkabı için anti-mikrobiyal.
 

ALL GROUNDS:

Çok yönlü tabanlar, dağ eteğindeki taş, çimen, yosun ve çamur dahil her türlü arazi için idealdir. Yüksek nemde veya kuru zeminde koşmak için idealdir. Darbe Fren Sistemini içerir.
 

FRIXION® WHITE

Her türlü kullanım ve araziye yanıt veren kavrama ve dayanıklılık parametrelerine sahip dış taban yaratmayı amaçlayan kapsamlı bir Ar-Ge sonucudur. Frixion serisi, dağ koşularından, tırmanma ayakkabılarına kadar 5 adet özel formüle edilmiş bileşik kullanır.
 

IMPACT BRAKE:

Yenilikçi sistem, zemine olumsuz zemin etkisini emmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı yol tutuşunu iyileştirmek için uygulanır. La Sportiva' daki Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulan ve geliştirilen, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunuyor.

ULTRA LONG DISTANCE

Uzun mesafe, zorlu patika ve maraton yarışları veya zorlu antrenman seansları için idealdir. Son derece koruyucu ve şok emici bir ayakkabıdır.

ALL GROUNDS:

Çok yönlü tabanlar, dağ eteğindeki taş, çimen, yosun ve çamur dahil her türlü arazi için idealdir. Yüksek nemde veya kuru zeminde koşmak için idealdir. Darbe Fren Sistemini içerir.

Uzun mesafe, zorlu patika ve maraton yarışları veya zorlu antrenman seansları için idealdir. Son derece koruyucu ve şok emici bir ayakkabıdır.

FriXion:

La Sportiva FriXion® bileşiği, her tür kullanım ve araziye yanıt veren tutuş ve dayanıklılık parametrelerine sahip dış tabanlar oluşturmayı amaçlayan kapsamlı Ar-Ge'nin sonucudur. Frixion serisi, dağ koşusundan tırmanma ayakkabılarına kadar özel olarak formüle edilmiş 5 bileşik kullanır.

EVA - INJECTED:

Kumaşın yüksek derecede yastıklama ve yüksek elastikiyet derecesi. Bu özellikler, koşarken tahrik aşamasında "itmeye" yardımcı olarak enjekte orta taban kullanan bu modelleri arazi yollarında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca, EVA Enjeksiyonlu orta taban, EVA'nın zaman içindeki "ezilme" etkisini önemli ölçüde azaltarak ürünün tüm kullanım süresi boyunca aynı özellikleri korumasına olanak tanır. La Sportiva Dağ Koşusu® ayakkabısı, stile ve gereken performansa bağlı olarak 3 farklı türde ara taban kullanır.

OrthoLite® Hybrid MR

Dağ Koşusu modellerinde, OrthoLite® Hybrid'in üretim sürecinden elde edilen %20 oranında geri dönüştürülmüş malzeme kullanılarak üretilen özel çevre dostu La Sportiva iç tabanlar kullanılır. Bu tabanlar hem erkek hem de kadın ayakları için tasarlanmıştır ve kalınlıkları ve malzemeleri ortalama bir kullanıcının ağırlığına uyacak şekilde farklılık gösterir.

• Çevre dostu ve yıkanabilir: Geri dönüştürülmüş kauçuk içerirler ve makinede yıkanabilirler.
• İç taban havalandırması ve son derece nefes alabilen PU köpük hücreleri sayesinde maksimum taşıma konforu: ayak her zaman kuru ve mükemmel sıcaklıkta tutulur.
•Terin dışarı atılmasını kolaylaştırarak ayağın kuru kalmasını sağlar.
• Malzeme sıkışmasını zaman içinde %5'in altına düşüren anti-kompresyon teknolojisi sayesinde geliştirilmiş dayanıklılık.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.