ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Loap Saulo Kamp ve Dağ Çantası 65 Lt Kırmızı/Siyah

3.999,00₺

Loap Saulo Kamp ve Dağ Çantası 65 Lt

SAULO 65 sırt çantası 65 litre hacme ve 25 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. AAS I sırt sistemi sayesinde mükemmel ağırlık dağılımı gerçekleşir ve maksimumum doluluk kapasitesinde bile dengesini korur, sırtta mükemmel havalandır sağlar. Dış malzeme güçlü BULLTECH polyesterden yapışmıştır, hem yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır hem de temizliği çok kolaydır. Bu turist sırt çantasının iki bölmesi vardır, eşyalarınızı üstten veya alttan doldurabilirsiniz, iki bölme arasında ayarlanabilir ayraca sahiptir. Omuz kayışları ve bel kemeri anatomiktir.

Diğer özellikler; yanlarda sıkıştırma kayışları, sırttaki gerilimi azaltan ayarlanabilir göğüs kayışı, eşya asmak için halkalar, dengeleyici kayışlar. Çantanın içinde entegre yağmurluğu bulunmaktadır. Toplam 5 adet dış cebi vardır – bir tanesi tepede, iki tane yanlarda (fermuarlı) , iki tane de alt kısımda (elastik kordonlu) İç kısımda bir çok cebe daha sahiptir. Ölçüleri (uzunluk x genişlik x derinlik): 82 × 32 × 22 cm,'dir, 2200 gram ağırlığındadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kategori Trekking Sırt Çantaları
Uygun dönem : Tüm YIl
Arka Sistem AAS I
Aktivite: kamp yapmak , yürüyüş yapmak;
seyahat etmek
Malzeme: BullTech, 420RS Elmas
Üst: dış ve iç cepli
Omuz Askıları. Anatomik olarak şekillendirilmiş
Gögüs Kemeri: Evet
Diğer kayışlar ve kulplar : Denge kayışları,
ek ekipman için halkalar
Dış Cepler: 5
Hacim: 65 lt
Ağırlık: 2,2 kg
Kapasite (kg) 25 kg
Boyutlar (cm): 82 × 32 × 22
(y × g × d :)
Ayarlanabilir bölücüler : Evet
Yan sıkıştırma kayışları : Evet
Bel Kemeri Anatomik olarak şekillendirilmiş
Entegre yağmurluk: Evet
İç Cepler 1
Paket büyüklüğü (cm): 45 x 18 cm

Kullanılan Teknolojiler

AAS I - HAVA AYARLANABİLİR SİSTEM

AAS I - HAVA AYARLANABİLİR SİSTEM, uzun yol boyunca ağır yük taşıyacak maceralacılar için özel olarak tasarlanmış bir sırt sistemidir. AAS I sistemi, mükemmel yük dağıtımına sahiptir, sırt çantasını, maksimumum doldurumlarda bile tamamen stabil tutar. Sırt panelinin esnekliği, insan vücuduyla uyumdulur ve hareketleri takip eder. AAS I sistemiyle üretilen sırt çantaları, ağır yük taşınan zorlu keşiflerde, yüksek performans gerektiren tırmanışlarda ve diğer bütün maceralarda yanınızdadır.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.