ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Mysupplement L-Carnitine Limon 1000ml

313,65₺ 369,00₺

Ürün Bilgisi

Mysupplement L-Carnitine Thermomix, sıvı formda l karnitin ürünüdür. Karnitin ile beraber metabolizmanızı hızlandırmaya ve vücudun harcadığı kaloriyi artırmaya yardımcı farklı termojenik içerikleri beraber sunar.

1 Servisi 1000 mg karnitin, 200 mg taurin ve 25 mg kafein sağlar. Şeker içermez.

L carnitine nedir?

L carnitine enerji üretimi için elzem olan bir amino asittir. Vücudumuzda günlük olarak yaklaşık 15 mg üretilebilmektedir. En başta et ve süt ürünleri olmak üzere pek çok besinin içerisinde de bulunmaktadır. L carnitine’nin görevi yağ moleküllerinin hücre içinde mitokondiriye taşınmasını sağlamaktır. Mitokondri içinde yağlar yakılarak ATP (enerji) üretilir. Antrenman esnasında ATP ihtiyacı daha fazla olacağı için yağ asitlerini taşıyacak daha fazla karnitin kilo verme sürecini hızlandıracaktır.

L carnitine ne kadar kilo verdirir?  

Her üründen alacağınız yarar, sizin metabolizmanıza, izlediğiniz antrenman ve beslenme programına bağlı değişecektir. Bu yüzden aynı beslenme ve antrenman programına sahip her kişi farklı sonuçlar elde edecektir. Eğer hedefiniz kilo vermek ise, karnitin ürünlerinden verim almak için mutlak kalori açığı vermeli, yani aldığınız kaloriyi beslenme yoluyla azaltmalı, harcadığınız kaloriyi ise daha aktif yaşayarak (spor salonu, dışarıda yürüyüş vs) artırmalısınız.
 

Nasıl Kullanmalısınız?

Karnitin ürünlerinin ideali antrenman öncesi kullanmaktır. İçerisindeki kafein ve taurin ile mental konsantrasyonu ve atletik performansı yukarı taşır. Antrenmanlardan 20-30 dakika önce 1 servis (1 kapak ölçüsüyle) kullanabilirsiniz.
 

MySupplement markası hakkında

Hakkımızda
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında Türkiye’nin öncü olan Farmatek tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor. Mysupplement markası, Farmatek ailesinin üreticiden tüketiciye aracısız modelidir.

Farkındayız!
Ülkemizde artan maliyetlerden dolayı kaliteli ham madde ile üretilmiş supplement ürünlerin ulaşım her geçen gün zorlaşmaktadır.

Bu yüzden yanınızdayız!
Farmatek ailesi olarak bu zor süreçte her zaman olduğu gibi önceliğimiz etiket değerlerine %100 sahip, en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmak.

Ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz.

Farmatek olarak ürünlerimizi kendi tesisimizde GMP kalitesinde üretiyoruz. Hiçbir aracı olmadan sadece mysupplement.com.tr web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede en yüksek kaliteyi, optimum fiyat ile sizlerle buluşturabiliyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.