ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Opinel Intempora N°217 Paslanmaz Çelik Şef Bıçağı (17cm) Renkli

2.189,00₺

Opinel Intempora N°217 Paslanmaz Çelik Şef Bıçağı (17cm)

Aynı zamanda güven verici, güçlü ve yönetilebilir, dilimleme ve kesme için kolayca kullanılır. Kavisli kesme kenarı, yiyeceğin tahterevalli hareketiyle kesilebileceği anlamına gelir. Dilimleme sırasında bıçak sağlam ve sabit kalır. Bilemeyi kolaylaştırmak için bıçağın topuğunu (baskı noktasını) serbest bırakan kesme alanı.

17 santimetre uzunluğunda paslanmaz çelik bıçak sayesinde hassas kesim sağlayan çok yönlü bir model. Kavisli bir sap daha yüksek üretkenliğe katkıda bulunur. Rahat ve ergonomiktir. Bıçak, Sandvik'in 12v27 çeliğine dayanmaktadır. Bir metal alaşımı en az% 0.40 karbon içerir. Çok iyi bir kesici kenar elde etmenizi sağlar.

Bıçağın sapı, fiberglas ile doldurulmuş polioksimetilen kullanılarak yapılır. Bu, aşınma, ve suya karşı mükemmel direnci garanti eder. Kavisli şekli güvenli ve rahat bir tutuş sağlar.

Sandvik Paslanmaz Çelik

Sandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar.

Tutma Sapının Özelliği

Kalıplı sap, aşınmaya ve suya karşı mükemmel direnç ve olağanüstü darbe mukavemeti sağlayan fiberglas polioksimetilenden yapılmıştır. Kavisli şekli ve üçgen profili sayesinde güvenli ve rahat bir tutuş sağlar.

Bulaşık Makinesinde Temizlik

Cep bıçakları (katlanabilir bıçaklar): Dikkat! Kalıcı hasarı önlemek için, cep bıçakları bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır
Mutfak ve masa bıçakları (sabit bıçaklar): OPINEL'lerinizin kalitesini korumak için elde yıkama önerilir. Ancak, bulaşık makinesinde yıkamayı tercih ediyorsanız, hepsi bir arada tabletler yerine bulaşık makinesi tozu öneririz. Yıkama biter bitmez bıçakları bulaşık makinesinden çıkarın.

Opinel Hakkında

Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.