ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Opinel No 7 My First Paslanmaz Çelik Çakı Turuncu Renkli

529,00₺

Opinel No 7 My First Paslanmaz Çelik Çakı

My First Opinel with Sheath, çocuklara ahşabı yontmayı, kesmeyi, budamayı veya oymayı öğretmek için mükemmel bir bıçaktır. Kılıf, geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır ve zamana karşı dayanıklıdır. Bıçağın paslanmaz çelik bir bıçağı vardır, bu da bakımını ve bakımını kolaylaştırır. Katlanır bıçak ayrıca bıçağı taşıma için güvenli bir şekilde kapalı veya kullanım sırasında güvenli bir şekilde açık tutan patentli Virobloc kilitleme mekanizmamıza sahiptir. Çocuklara bıçağı kullanmayı öğretirken yetişkin gözetimi öneriyoruz.

İlk Opinel + Kılıf: My First Opinel with Sheath, yeniden tasarlanmış hurda deriden ve tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış, sorumlu bir şekilde tedarik edilen bir tabaka ile birlikte gelir.

Virobloc® Güvenlik Halkası: Bıçağın güvenli bir şekilde açık veya kapalı kalmasını sağlayan, 1955 yılında geliştirilen patentli kilitleme mekanizmamız. Bıçağınızı kilitlemek için, taşıma sırasında kilitleme halkasını saat yönünde çevirerek kapalı konuma getirin, kullanım sırasında bıçağın katlanmasını önlemek için kilitleme halkasını saat yönünün tersine çevirin.

Paslanmaz Çelik Bıçak: Paslanmaz çelik bıçak az bakım gerektirir ve fabrikadan çok keskin gelir. Daha fazla güvenlik için bıçağın ucu yuvarlaktır, ancak yine de bıçağı bir ebeveyn veya velinin yakın gözetimi altında kullanmanızı öneririz.

Yemek Hazırlığı için Harika: My First Opinel sadece çocuklar için değil. Yaymak için mükemmel, harika katlanır brunch bıçakları yapıyorlar!

Opinel Hakkında

Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.