ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Opinel No 8 Animalia Meşe Oyma Saplı Çakı Renkli

789,00₺

Opinel No 8 Animalia Meşe Oyma Saplı Çakı

Animalia koleksiyonumuz, meşe ağacı saplı No.08 çakı üzerinde önceden oyulmuş tasarımlara sahiptir. Opinel ürün yelpazenizi canlandırmak için dünyanın dört bir yanından hayvanlarla süslenmiş, oyulmuş çeşitlilik arasından seçim yapın. Cebinizde veya çantanızda taşıyabileceğiniz mükemmel boyuttaki bu katlanır bıçağı elinizin altında bulundurmaktan memnun olacaksınız. Bu boyutta Virobloc® güvenlik halkası bulunur.

Paslanmaz Çelik (INOX) Bıçak: Sandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde korozyon önleyicidir ve özel bir bakım gerektirmez. En az %0,40 karbon içeriği mükemmel bir kesme kenarı sağlar ve kolayca bilenir.

Kulp: Ahşap seçimimiz çok hassastır ve katı sosyal sorumluluk ve çevre standartlarını karşılar. Alp bölgesindeki ve Jura dağlarındaki ekolojik olarak yönetilen Fransız ormanlık alanlarından diğer çeşitlerin yanı sıra kayın, gürgen, ceviz ve dişbudak ağacı seçiyoruz.

Virobloc® Emniyet Halkası: 1955 yılında geliştirilen patentli kilitleme mekanizmamız, bıçağı güvenli bir şekilde açık veya kapalı tutar. Bıçağınızı kilitlemek için, taşıma sırasında kilitleme halkasını saat yönünde çevirerek kapalı konuma getirin, kullanım sırasında bıçağın katlanmasını önlemek için kilitleme halkasını saat yönünün tersine çevirin.

Opinel Hakkında

Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.