ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Opinel Palmier No 8 Guyana Ahşap Saplı Paslanmaz Çelik Çakı Renkli

3.489,00₺

Opinel Palmier No 8 Guyana Ahşap Saplı Paslanmaz Çelik Çakı

Guyana'dan sürdürülebilir bir şekilde elde edilen ahşapla , bu sınırlı üretim No.08 Black Palm Wood katlanır bıçak, geleneksel No.08 Paslanmaz Çelik katlanır bıçağımızın benzersiz bir sürümüdür. Kara Palmiye Ağacı veya Patawa'dan elde edilen ahşaptan yapılmış sap, hafif çizgiler ve topukta siyah leopar benzeri noktalar bulunan siyah ahşaptan yapılmıştır. Paslanmaz çelik bıçak ve kilitleme halkası, çeliğe grimsi mat bir renk veren mat bir antrasit kaplamaya sahiptir.

Kara Palmiye Ağacı ahşabının eşsiz doğası nedeniyle bıçaklarda damarlanma farklı görünebilir.

Odun: Guyana'dan sürdürülebilir bir şekilde elde edilen ahşapla, bu sınırlı üretim No.08 Black Palm Wood katlanır bıçak, geleneksel No.08 Paslanmaz Çelik katlanır bıçağımızın benzersiz bir sürümüdür. Kara Palmiye Ağacı veya Patawa'dan elde edilen ahşaptan yapılmış sap, hafif çizgiler ve topukta siyah leopar benzeri noktalar bulunan siyah ahşaptan yapılmıştır.

Kılıç : Paslanmaz çelik bıçak ve kilitleme halkası, çeliğe grimsi mat bir renk veren mat bir antrasit kaplamaya sahiptir.

Opinel Hakkında

Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.