ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Opinel T-Duo Polimer Saplı Meyve- Sebze Soyacağı Yeşil Renkli

559,00₺

Opinel T-Duo Polimer Saplı Meyve- Sebze Soyacağı

Bu T şeklindeki soyucu, mutfak çekmecelerinizdeki diğerlerinden farklıdır. Bir çift paslanmaz çelik bıçakla donatılmış olan T-DUO soyucu, aletin bir hareketiyle hem soyabilir hem de jülyen doğrayabilir. Mikro tırtıklı bir bıçak, ince veya pürüzsüz kabuklu olanlar da dahil olmak üzere tüm sebze ve meyvelerde çok etkilidir (mangoların hiç şansı yoktur), Jülyen bıçak ise kabaktan havuçlara kadar her şeyden kolayca ince şeritler oluşturur. Yerleşik bir yan kesici, patates gözlerini veya kusurlarını hızla giderir.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir polimer sap, işaret parmağınız için bir nokta içerir, soyma sırasında rahatlık ve koruma sağlar ve hem sağ elini hem de sol elini kullananlar için uygundur.

Sabit Soyucu: Çeşitli ürünler üzerinde çalışan keskin, dayanıklı bir alet olan kırtasiye bıçağı, hızlı ve etkili soyma sağlar. Essentials ve Essentials+ bölümümüzde sabit soyucuları bulun (bulaşık makinesinde yıkanabilir!) koleksiyonları.

T-DUO Soyucu: Bu T şeklindeki soyucu, mutfak çekmecelerinizdeki diğerlerinden farklıdır. Bir çift paslanmaz çelik bıçakla donatılmış olan T-DUO soyucu, aletin bir hareketiyle hem soyabilir hem de jülyen doğrayabilir. T-DUO Soyucu, ergonomik kayın ağacı sap veya çeşitli renklerde bulaşık makinesinde yıkanabilir polimer sap ile birlikte gelir.

Mikro Tırtıklı Soyucu: En hassas meyve ve sebze kabuklarını bile hızlı bir şekilde soymak için mikro tırtıklı bıçağa sahip sabit bir soyucu. Mikro tırtıklı soyucuyu satın alın .

Opinel Hakkında

Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.