ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rebuwo Çift Çizgi Tasarımlı 5mm TPE Yoga Pilates Mat Koyu Mavi

599,99₺ 800,00₺

Rebuwo Çizgi Tasarımlı Yoga & Pilates matımız yumuşak dokulu, hafif malzemeli, cilt dostu TPE malzemeden sizler için özenle tasarlanarak üretilmiştir. İki yüzeyi de dokulu bir tasarıma sahip olan TPE matlarımız yoga, pilates, fitness vb. tüm egzersizler için konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca denge ve esneklik gerektiren egzersizlerde de TPE Yoga matlarını tercih edebilirsiniz.

Zemine temas eden alt kısımda kaymayı önleyen tutuş ve kavramayı arttıran dalgalı bir doku tasarlanmıştır. Egzersizleriniz esnasında Rebuwo TPE yoga matımız ile açtığınız zeminde kayma ve toplanma gibi sıkıntılar yaşamadan egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Ön yüzeyde kullanılan özel dokusu sayesinde hareket özgürlüğünüz kısıtlanmadan istediğiniz her türlü esneme - germe egzersizlerini yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Rebuwo TPE yoga matı egzersizlerinizde yaşadığınız terlemelerden oluşan kayma problemini ortadan kaldırarak güvenli tutuş ve denge temelli pozlarınızı kolaylıkla yapma konforunu yaşatır.

Rebuwo TPE Yoga Matı hafif yapısı ile yanınızda çok rahat taşıyabileceğiniz bir üründür. Egzersizlerinizi ve diğer tüm aktivitelerinizi kapalı mekânlardan açık alanlara taşımak istediğinizde inanılmaz bir kolaylık sağlayacaktır. Evinizin bahçesinde, parkta, plajda, ormanda ya da bir göl kenarında, huzurla iç içe olmak istediğiniz her özel anda veya enerjinizi atıp deşarj olmak istediğiniz en aktif anlarınızda Rebuwo TPE yoga pilates matımız size eşlik edecektir.

Ayrıca Rebuwo Çizgi Tasarımlı Modellerimizde kullanılan TPE malzememiz cilt dostu olmanın yanı sıra geri dönüştürülebilir özelliği ile çevre dostu bir materyaldir. Rebuwo Yoga & Pilates Matı bakteri ve mantar oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir kullanım sunar.

Egzersizleriniz sırasında yaşadığınız terlemeler mat üzerinde iz bırakabilir ama bu izler mat kuruduktan sonra geçecektir. Matınızı uzun süreli ve temiz kullanım için egzersizleriniz bitince hafif nemli bir bezle silerek temizleyebilir ve kurumaya bırakabilirsiniz. Ayrıca yağlı kremler, makyaj malzemesi vb. ürünler mat üzerinde lekelenmeler yapabileceği için kullanım öncesi bu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Evcil hayvanınız veya ayakkabı vb. sert malzemeler matınızda çizilme, zedelenme veya yırtılma yapabilir. Kullanım sırasında ya da yoga matınızı muhafaza ederken bu konulara dikkat etmeniz önerilmektedir.

Özellikler:

Uzunluk: 184cm

Genişlik: 61cm

Kalınlık: 5mm

Ağırlık: 700gr

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.