ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Rebuwo Çift Çizgi Tasarımlı 5MM TPE Yoga Pilates Mat Siyah

599,99₺ 800,00₺

Rebuwo Çizgi Tasarımlı Yoga & Pilates matımız yumuşakdokulu, hafif malzemeli, cilt dostu TPE malzemeden sizler için özenletasarlanarak üretilmiştir. İki yüzeyi de dokulu bir tasarıma sahip olan TPEmatlarımız yoga, pilates, fitness vb. tüm egzersizler için konforlu birkullanım sunar. Ayrıca denge ve esneklik gerektiren egzersizlerde de TPE Yogamatlarını tercih edebilirsiniz.

Zemine temas eden alt kısımdakaymayı önleyen tutuş ve kavramayı arttıran dalgalı bir doku tasarlanmıştır.Egzersizleriniz esnasında Rebuwo TPE yoga matımız ile açtığınız zeminde kaymave toplanma gibi sıkıntılar yaşamadan egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Önyüzeyde kullanılan özel dokusu sayesinde hareket özgürlüğünüz kısıtlanmadanistediğiniz her türlü esneme - germe egzersizlerini yapma imkanına sahipolabilirsiniz. Rebuwo TPE yoga matı egzersizlerinizde yaşadığınız terlemelerdenoluşan kayma problemini ortadan kaldırarak güvenli tutuş ve denge temellipozlarınızı kolaylıkla yapma konforunu yaşatır.

Rebuwo TPE Yoga Matı hafifyapısı ile yanınızda çok rahat taşıyabileceğiniz bir üründür. Egzersizlerinizive diğer tüm aktivitelerinizi kapalı mekânlardan açık alanlara taşımakistediğinizde inanılmaz bir kolaylık sağlayacaktır. Evinizin bahçesinde,parkta, plajda, ormanda ya da bir göl kenarında, huzurla iç içe olmakistediğiniz her özel anda veya enerjinizi atıp deşarj olmak istediğiniz en aktifanlarınızda Rebuwo TPE yoga pilates matımız size eşlik edecektir.

Ayrıca Rebuwo Çizgi TasarımlıModellerimizde kullanılan TPE malzememiz cilt dostu olmanın yanı sıra geridönüştürülebilir özelliği ile çevre dostu bir materyaldir. Rebuwo Yoga &Pilates Matı bakteri ve mantar oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir kullanımsunar.

Egzersizleriniz sırasındayaşadığınız terlemeler mat üzerinde iz bırakabilir ama bu izler mat kuruduktansonra geçecektir. Matınızı uzun süreli ve temiz kullanım için egzersizleriniz bitincehafif nemli bir bezle silerek temizleyebilir ve kurumaya bırakabilirsiniz.Ayrıca yağlı kremler, makyaj malzemesi vb. ürünler mat üzerinde lekelenmeleryapabileceği için kullanım öncesi bu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.Evcil hayvanınız veya ayakkabı vb. sert malzemeler matınızda çizilme, zedelenmeveya yırtılma yapabilir. Kullanım sırasında ya da yoga matınızı muhafazaederken bu konulara dikkat etmeniz önerilmektedir.

 

Özellikler:

Uzunluk: 184cm

Genişlik: 61cm

Kalınlık: 5mm

Ağırlık: 700gr

 

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.