ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Salomon OUTpulse Kadın Gore Tex Outdoor Ayakkabı Siyah

5.129,99₺ 5.699,99₺

Salomon OUTpulse Kadın Gore Tex Outdoor Ayakkabı

Açık hava maceralarınızda sizi ileriye taşımak için tasarlanmış bir yürüyüş botudur. Ruh halinize uyacak çok yönlü OUTpulse Gore-Tex, güvenilir olduğu kadar uyarlanabilir. Yeni Fuze Surge köpük bileşimimiz sayesinde koruyucu ve kavrayıcı ve birinci sınıf enerji geri dönüşü ve yastıklamaya sahip orta taban üzerine inşa edilmiştir. Açık hava maceranızı yeniden yazmanızı sağlayacak.

En yumuşak EVA bileşiğimizden oluşan ve daha az yapay polimer kullanılarak tasarlanan Fuze Surge, dünyaya daha duyarlı, pürüzsüz ancak dinamik bir adım atıyor.

Salomon'un kayak mirasından ilham alan bu kavisli orta taban geometrisi, yerde süzülüyormuş gibi hissetmene yardımcı olur.

 Ürün Özellikleri

  • Orta taban için tasarlanan Energy Blade, zemini filtrelemek ve pürüzsüz, dinamik bir adım atmak için yumuşak ve yaylı orta taban ile uyum içinde çalışan hafif bir TPU plakadır.
  • All Terrain Contagrip® ürünümüz çok çeşitli yüzeyler için üretilmiştir. Islak, kuru, sert veya gevşek yüzeylerde dayanıklılık ve güven sağlar.
  • Sentetik üst malzeme, açık hava etkinlikleri için büyük dayanıklılık ve koruma sağlar.
  • Ekstra koruma sağlamak için özel bir işlem uygulanarak hafif yağmur ve sağanak sırasında kumaşın suyu emmemesi sağlanır.
  • Konfor için yumuşak, nefes alabilen astara sahiptir.
  • SensiFit™ ayağı orta tabandan bağcık sistemine kadar sararak ayağın her yerinde güvenli, rahat ve neredeyse kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar.
  • Ayakkabının iç şeklini alan bu OrthoLite® iç taban üstün yastıklama, nefes alabilirlik ve dayanıklılık sağlayarak ayakkabının konforunu ve performansını yükseltir.
  • GORE-TEX, ayaklarınızı içeriden olduğu kadar dışarıdan da kuru tutar.
  • PET şişeler veya malzeme atıkları gibi geri dönüştürülmüş ürünlerden yapılan malzemelere sahiptir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.