ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Arifoğlu Organik Nar Ekşisi 250 ml + Sumak Ekşisi Sos 250 ml 2 Li Set

275,00₺

 • Arifoğlu Organik Nar Ekşisi 250 ml + Arifoğlu Sumak Ekşisi Sos 250 ml 2 Li Set Avantajlı Paket


  1- Arifoğlu Organik Nar Ekşisi 250 ml


  Salata ve soslarda yoğun olarak kullanılan, organik nar ekşisi.

  Ürün hacmi: 250 mL


  2-Arifoğlu Sumak Ekşisi 250 ml


  Yaptığımız lezzetli yemekleri ekstra ekşi lezzetlerde tatlandırmak isteyenler için Sumak Ekşili Sos çok şey vaat ediyor. Arifoğlu uzmanlığı ile üretilen ve ideal koşullarda şişelenerek evlerinize gelen Sumak Ekşili Sos için mutfaklarınızda yer açın.


  Kıpkırmızı çiçekleri ve tohumları ile sumak bitkisi bize çok özel bir baharat sundu asırlarca. Ekşimsi, hoş bir aromaya sahip Sumağın artık kebapçılardan çıkıp, evlerimizin mutfaklarında da yerini aldığı malum. Onun o eşsiz aromasını ve ekşi tadını şimdi sos olarak da bulabilmek ise tek kelimeyle şahane.


  Sumak yalnız salatalarda değil, et yemeklerinde, fırın yemeklerinde ve hatta içeceklerde bile harika sonuçlar verebiliyor. Sumak, ekşili sos olarak da pratik kullanımıyla size çok şey vaat ediyor.


  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel takviye niteliğindedir.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.