ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Asolo Afs 8000 Erkek Dağcılık Botu Siyah/Sarı

14.632,00₺

 
 
ASOLO DAĞCILIK BOTU

ASOLO AFS 8000 ERKEK DAĞCILIK BOTU

Kullanım Alanları: Buzlu zeminler, alp tırmanışları.

Pebax'taki kabuk, son derece düşük sıcaklıklarda doğru sertlik ve direnci sunarken, poliüretan ve polietilenden anatomik olarak kalıplanmış iç bot, hafiflik, destek ve rahatlık sunar; pamuklu kadife ve Thinsulate astar, yalıtım ve sıcaklığı garanti eder. Pebax'taki devrim niteliğindeki Asoframe iç taban, ara taban arasından, topuk ve burnu birleştiren tek bir öğe kullanır. Çift renkli Vibram Nilgiri kauçuk taban, kavrama, hassasiyet ve otomatik kramponlara uyarlanabilirliği garanti eder.

Ürün Özellikleri

Üst Deri : Pebax.
Astar :Pamuklu kadife ve Thinsulate
Anotomik Tabanlık : AFS
Taban: Vibram nilgiri dual-color.
Ağırlık: 1,200 gr (42 1/2 Çift )

 
 
ASOLO DAĞCILIK BOTU

KullanIlan Teknolojİler

 
vibram

VIBRAM TABAN

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.Devamı için tıklayınız.
 
Asolo Fit teknolojisi

FIT TEKNOLOJİSİ

En başından beri Asolo’nun felsefesi, harika görünümlü, yenilikçi ve teknolojik açıdan gelişmiş ayakkabılar üretmekti.Asolo, ayağın doğal esnekliğine özel bir önem verirken, ayakkabının performansının ve rahatlığının en üst düzeye çıktığından emin olur. Yeni yapısında, kullanıcı kriterlerine ve özelliklerine uyum sağlamak üzere şekillendirilmiş özel anatomik niteliklere sahiptir. Erkek, kadın ve çocuk seçeneklerinin yanı sıra dar, normal ve geniş kalıp opsiyonları da vardır.
 
Asolo Fit teknolojisi

ASOFRAME

Asolo Asoframe uzun süren tırmanışlar için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun süre kullanılmaya uygun olabilmesi onu diğer ayakkabılardan ayırır. Asolo Asoframe, tüm gün hiç çıkarmadan kullanıldığında dahi ayağınızı üşütmez ve sıcaktan kaynaklanan cilt problemlerini yaşamanıza engel olur. İç botu olabildiğince sıcak kalabilmesi için özel olarak dizayn dilmiştir. Vibram® tabanı krampon uyumludur. Her türlü zeminde ve hava koşulunda kullanılabilir. Kullanımda doğadaki şartlar kullanıcıya hiçbir engel teşkil etmez. Konforlu bir performans olanağı sunar. Buz duvarları ve kış dağcılığı için son derece uygun bir üründür. Ürünün güvenliği üretim aşamasındaki AR-GE çalışmalarında yapılan bir dizi testte denenerek onaylanmıştır. Ürün geri dönüşümleri de Asolo için oldukça önemlidir. Yeni üretilecek ürünlerde kullanıcıların aktivitelerinin kalitelerini artırmak tasarlanacak olan ürünün temel prensibini ve ana hatlarını oluşturmaktadır. Devamı için tıklayınız >>

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.