ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Erkek Dikişsiz 2'li Bambu Babet Çorap

79,99₺

Bambu liflerinin yapısındaki mikroskobik boşluklar sayesinde, ayaklarınızın sıcak havalarda daha serin kalmasına yardımcı olur. Soğuk havalarda ise, bambu liflerinin ısıyı muhafaza etme özelliği sayesinde vücut ısısını koruyarak ayaklarınızı sıcak tutar. Tamamen doğal olan bambu lifleriyle üretilen bambu çoraplar, alerjiye eğilimli ciltler için mükemmel bir tercihtir.

Bambu, doğal olarak antibakteriyeldir; bakteriyostaz (bakteri çoğalmasının engellenmesi) ve deodorizasyon (kokuyu engelleme) fonksiyonlarına sahiptir. Bambu liflerinden üretilen kumaş doğal olarak bakterilerin yayılmasını engeller. Bambu çoraplar, ayakların daha sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Aynı mikroskobik boşluklar bambu liflerinden üretilen kumaşın daha fazla emici olmasını sağlar. Böylece nem emilir ve buharlaşır, daha kuru,daha yumuşak ve daha konforlu bir giyim sağlar. Poliamid 27%,Elastan 4%,Viskoz 69%,Poliester 0%

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.