ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Karrimor Mendip 3 NB Erkek Outdoor Bot DARK BROWN

3.519,99₺ 4.399,99₺

Karrimor Mendip 3 NB weathertite Outdoor Bot

Waterproof ayakkabılar hem günlük hayatta hem de açık hava sporlarında severek kullanılan ayakkabı modelleri arasındadır. Waterproof ayakkabı sadece açık hava sporlarında değil şehirde, günlük hayatta da kullanılabilmektedir. Waterproof kaplama ile üretilen ayakkabılar ayakları dışarıdan gelen suya karşı koruduğu gibi “breathability”, yani nefes alabilirlik özelliği ile ayak içinde nem oluşmasını da önler. Waterproof ayakkabılar su ve leke kaydırma özelliğine sahip dış kaplama sayesinde kolay kolay leke tutmayan bir yapıdadır. Zorlu parkurlarda konfor ve güvenlik için darbelere karşı koruma özelliğine sahip, ayak parmaklarınızı ve topuğunuzu en etkili şekilde koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Weathertite su geçirmez/nefes alabilen membranı dayanıklı, kaliteli deri kaplamayla birleştiren teknik mirasa sahiptir. Hafif filon orta taban, özellikle ağır sırt çantaları taşırken zorlu yollarda mükemmel yastıklama sağlar. Dynagrip dış taban muhteşem bir kavrama sağlayarak ıslak ve çamurlu koşullarda ayaklarınızın sağlam basmasını sağlar.

Özellikleri:

  • Süet ve file saya
  • Weathertite su geçirmez ve nefes alabilen astar
  • Yastıklı bilek kısmı ve dil kısmı
  • Yastıklama ve destek için Phylon orta taban
  • Dayanıklı kauçuk burun koruyucusu
  • Dil ve topuk halkaları

Teknolojileri:

  • Weathertite: Karrimor’a ait patentli bir ürün olup, ilk olarak 1948 yılında tanıtılan ve o günden bugüne teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli iyileştirilerek daha iyi performans vermesi sağlanan, su geçirmez nefes alabilir bir astardır.
  • Dynagrip Taban: Şok emici Flex Lite teknoloji ile desteklenen, üstün kauçuk bileşenli ve çok yüzeyli arazilerde çok sağlam bir tutunma ve itiş desteği sağlar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.