ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Karrimor Staffa Low Ladies Weathertite Kadın Outdoor Ayakkabı BLACK

3.039,99₺ 3.799,99₺

Karrimor&Staffa Low Weathertite Outdoor Ayakkabı

Waterproof ayakkabılar hem günlük hayatta hem de açık hava sporlarında severek kullanılan ayakkabı modelleri arasındadır. Waterproof ayakkabı sadece açık hava sporlarında değil şehirde, günlük hayatta da kullanılabilmektedir. Waterproof kaplama ile üretilen ayakkabılar ayakları dışarıdan gelen suya karşı koruduğu gibi “breathability”, yani nefes alabilirlik özelliği ile ayak içinde nem oluşmasını da önler. Waterproof ayakkabılar su ve leke kaydırma özelliğine sahip dış kaplama sayesinde kolay kolay leke tutmayan bir yapıdadır. Zorlu parkurlarda konfor ve güvenlik için darbelere karşı koruma özelliğine sahip, ayak parmaklarınızı ve topuğunuzu en etkili şekilde koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Staffa Low ayakkabı,nefes alabilir ve su geçirmez sayaya sahiptir. Weathertite su geçirmez nefes alabilir astar Karrimor’a ait patentli bir ürün olup ilk olarak 1948 yılında tanıtılmıştır. O günden bugüne teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli iyileştirilerek daha iyi performans vermesi sağlanmıştır. Şok emici Flex Lite teknoloji ile desteklenen, üstün kauçuk bileşenli ve çok yüzeyli arazilerde çok sağlam bir tutunma ve itiş desteği veren Dynagrip taban da Staffa ayakkabının sahip olduğu bir diğer önemli özelliktir.

Özellikleri:

  • Weathertite su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilen teknoloji
  • İnanılmaz çekiş gücü ve dayanıklılık sağlayan Dynagrip
  • Phylon orta taban
  • Yastıklı orta taban ve yastıklı bilek kısmı
  • Ayak parmağı tamponu

Teknolojileri:

  • Weathertite:  Karrimor’a ait patentli bir ürün olup, ilk olarak 1948 yılında tanıtılan ve o günden bugüne teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli iyileştirilerek daha iyi performans vermesi sağlanan, su geçirmez nefes alabilir bir astardır.
  • Dynagrip Taban: Şok emici Flex Lite teknoloji ile desteklenen, üstün kauçuk bileşenli ve çok yüzeyli arazilerde çok sağlam bir tutunma ve itiş desteği sağlar.

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.