ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
Çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin. Çerez Politikası.

Kowa Iphone 5 Fotoğraf Adaptörü

1.920,92₺

Kowa TSN-IP4S/5/5S iPhone fotoğraf adaptörü
iPhone 4/4S ve iPhone5 fotoğraf adaptörü
iPhone 4/4S/5 telefonunuzu süper telefoto lense çevirin. Artık iPhone 4/4S/5 telefonunuzun yüksek kaliteli kamerasını ve HD video özelliklerini teleskop veya dürbününüz ile birleştirerek çok hafif, çok kaliteli bir telefoto lens sahibi olursunuz. iPhone 4/4S/5 adaptörü ile bir zamanlar pahalı ve teknik hobiyi çok kolaylaştırıyor.
Kowa fotoğraf adaptörü ile iPhone 4/4S/5 telefonunuzda büyütülmüş görseller veya HD videoları kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Önce telefonunuzu tutucuya yerleştirin ve uyumlu adaptör halkasını monte edin, daha sonra adaptörü göz dayadığınız bakaca doğru itin. Artık fotoğraf ve video çekebilirsiniz, bu kadar basit! Telefonunuzun kulaklığını uzaktan kumanda deklanşör olarak kullanabilirsiniz (iOS5 işletim sistemi gerekir). Telefonunuzun bağlantı özelliği ile yüksek kaliteli fotoğraflarınızı tüm dünya ile hızlıca paylaşabilirsiniz
Telefon ile fotoğraf çekme ( DIGISCOPING) ipuçları
Görüntüyü rakipsiz büyütmesinden ötürü digiscoping zorlayıcı ama ödüllendirici bir telefoto fotoğraf çekme yöntemidir. Aşağıdaki notlara dikkat ederseniz yardımı olacaktır:
1. Kutudan çıkan boyun askısını telefon tutucusuna bağlamanızı ve boynunuzdan çıkartmamanızı öneririz.
2. Mümküse- uzaktan deklanşör özelliği kullanarak telefonunuzu ellemeyin. Bu şekilde titremeyi azaltır ve daha net fotoğraflar elde edersiniz.
3. Digiscoping kurulumunuzu sağlamlaştırmak için video pan başlığı bulunan iyi bir tripod kullanın. Fotoğraf çekiminde iyi ışık sayesinde hızlı enstantaneler ve minimum titreme elde edersiniz.
Not: Kowa farklı marka imalatçıların cihazlarına bağlantı yaparken oluşan zararları kabul etmez.

KOWA TELECAMERA APP ile iPhone 4/4S/5 telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflardan en iyi sonuçları elde edersiniz. Netleme ve diyafram kontrolü, hızlı çekim ve geri sayımlı çekim gibi pek çok özellik içerir.

Kutudan çıkan adaptörler
Model numarası/ tanım Çap (mm)
Adaptör halkası 55mm
Uyumlu Kowa ürünleri: TSN-880/770 teleskop bakaçları TE-10Z (20-60x zoom) & TE-17W (30x wide)
Dürbün adaptör halkası 41mm
Uyumlu Kowa ürünleri: SV50, SV42, SV32, YF30, BD42, BD32

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde iade edebilir, bunun için bizimle Whatsapp, Mail veya İletişim Formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu için Tıklayın

Kredi/Debit Kart ile ödeme
Ödeme adımında kart bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.